Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska z główną rolą w filmie po 7-letniej przerwie

Małgorzata Kożuchowska z główną rolą w filmie po 7-letniej przerwieŹródło: AKPA
d34b10u
d34b10u

Aktorka od lat grająca wyłącznie w serialach i na deskach teatru ma wkrótce wrócić na duży ekran. Małgorzata Kożuchowska wcieli się w postać doradczyni premiera.

O pierwszym od siedmiu lat występie Małgorzaty Kożuchowskiej w filmie pełnometrażowym donosi "Fakt":

- Menedżerka gwiazdy nie chciała rozmawiać o szczegółach produkcji, ale według naszych informacji Kożuchowska zagra główną rolę - będzie doradczynią premiera.

Mówi się, że zdjęcia do filmu będą kręcone w Warszawie i Płocku, zaś efekt końcowy trafi na ekrany kin w przyszłym roku. Obraz ma wyprodukować firma należąca do Pawła Plucińskiego, producenta odpowiedzialnego m.in. za sukces filmu "Mój rower".

Nie jest tajemnicą, że aktorka od dawna marzyła, aby powrócić na wielki ekran. Nic więc dziwnego, że przyjęła propozycję.

Małgorzata Kożuchowska, która osiem miesięcy temu została mamą Jana Franciszka, jest cały czas aktywna zawodowo, chociaż przez ostatnich kilka lat mogliśmy ją oglądać wyłącznie w popularnych serialach ("M jak miłość" i "Rodzinka.pl")
oraz przedstawieniach teatralnych. Obecnie trwają prace nad kontynuacją "Listów do M" z jej udziałem. W tym roku Kożuchowska podkładała również głos w polskiej wersji "Sekretów morza" - animacji nominowanej do Oscara. Aktorka wyznała, że praca przy tym tytule poruszyła w niej czułą strunę i rekomenduje go mądrym rodzicom, którzy świadomie wybierają filmy dla swoich dzieci.

Małgorzatę Kożuchowską ostatni raz na polskich ekranach mieliśmy okazję zobaczyć w "Senności" (2008) Magdaleny Piekorz. Rok później aktorka zagrała w czeskim horrorze "T.M.A."

d34b10u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34b10u