Trwa ładowanie...

''Mali agenci 4D: Wyścig z czasem'' - kinowy hit na weekend!

''Mali agenci 4D: Wyścig z czasem'' - kinowy hit na weekend!Źródło: Forum Film
d4f23eq
d4f23eq

W nadchodzący weekend aura raczej nie będzie nas rozpieszczać, dobrym pomysłem wydaje się więc wycieczka do kina. Ze wszystkich produkcji mających swoją premierę 18 listopada najciekawiej zapowiadają się "Mali agenci 4D: Wyścig z czasem".

Co nowego w dobie elektronicznych gadżetów, niezwykłych gier komputerowych i internetu może dać dzieciom kino? Pozornie nic, bo wielką przygodę przeżyją dzięki domowym konsolom i komputerom, a animacje obejrzą na wielkich ekranach telewizorów i to nawet w 3D. Jednak tym razem filmowcy przygotowali dla nich niespodziankę. Od piątku w kinach można zobaczyć „Małych agentów 4D: Wyścig z czasem” – film, który zdziwi i zafascynuje każde, nawet najbardziej wymagające dziecko.

Zobacz polski zwiastun "Małych agentów: wyścig z czasem w 4D":

Nowy pomysł Roberta Rodrigueza (reżyser wszystkich części „Małych agentów” i kultowych filmów akcji) to w istocie próba ulepszenia pomysłu, na który twórcy wpadli już na początku XX wieku. W 1906 roku próbowano dostarczyć widzom dodatkowych atrakcji, wpuszczając zapachy do sal przez przewody wentylacyjne, co jednak okazało się nieskutecznym rozwiązaniem. Kolejną próbę podjął John Waters („Lakier do włosów”, „Beksa”) przy filmie „Polyester” z 1981 roku. Technikę, którą zastosował, nazwał Odorama i była ona zbliżona do tej, którą już dziś możemy poznać za sprawą „Małych agentów 4D” – widz również otrzymywał wtedy specjalne karty z zapachami.

Agnieszka Grochowska opowiada o swojej postaci i pracy nad dubbingiem:

Każdy widz filmu Rodrigueza otrzyma bezpłatną kartę, na której znajduje się 8 ponumerowanych pól. W trakcie seansu na ekranie będą pojawiać się cyfry od 1 do 8 sugerujące, które miejsce na kartoniku należy potrzeć, aby uwolnić jeden z zapachów. Dzięki temu widz dowie się, co właśnie czują bohaterowie. Może będzie to kwaśna guma do żucia, a może zapach słodkiej czekolady? To będzie wielka frajda, bo nigdy nie wiesz gdzie i kiedy pojawi się następny zapach. Dzięki temu będzie wiele śmiechu – mówił Robert Rodriguez.

d4f23eq

W poniższym wywiadzie, polscy aktorzy użyczający głosu Małym Agentom opowiadają o najnowszej technologii, Aroma-Scope, która dzięki produkcji *Roberta Rodrigueza nareszcie zawitała do Polski.*

„Mali agenci 4D: Wyścig z czasem” w kinach od 18 listopada!

d4f23eq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f23eq