Trwa ładowanie...
d1l6p1f

Małżeństwo hollywodzkiej pary na włosku. I to przez innego gwiazdora!

Matt Damon i Luciana Barroso uchodzili dotąd za jedno z najbardziej wzorowych małżeństw w Hollywood. Para przeżywa jednak obecnie ogromny kryzys i chodzi nawet razem na specjalną terapię. A wszystko ponoć przez... Bena Afflecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małżeństwo hollywodzkiej pary na włosku. I to przez innego gwiazdora!
(ons, Fot: ons.pl)
d1l6p1f

Małżeństwo jest już ze sobą od ponad 12 lat, ale pierwsze rysy na ich związku pojawiły się, gdy rozstawała się inna gwiazdorska para - Ben Affleck i Jennifer Garner. Damon jest najlepszym przyjacielem Afflecka, a jego żona powierniczką Garner. Naturalnie, każde z nich stanęło po różnych stronach barykady, co doprowadziło do poważnych spięć. Sytuacja zrobiła się na tyle groźna, że Damon i Barroso postanowili udać się na terapię małżeńską.

- Matt i Luciana chodzą na terapię, która pozwala im rozwiązać konflikty narastające między nimi od lat. Chodzi o małe rzeczy, ale te potrafią urosnąć do monstrualnej rangi. Terapeuta uczy ich jak radzić sobie z przeciwnościami i nie pozwolić, aby zniszczyły ich uczucie - zdradza w rozmowie z serwisem Radar.com źródło związane z parą.

Co ciekawe, terapeutę polecił im właśnie Ben Affleck. Wypada mieć nadzieję, że w przypadku Matta Damona i Luciany Barroso odniesie ona lepszy skutek i kryzys nie zakończy się rozwodem. Jeśli tak się stanie, para będzie walczyć o podział wartego 160 milionów dolarów majątku. A takie sytuacje nigdy nie kończą się w Hollywood polubownie...

d1l6p1f

Myślicie, że uda im się dogadać i ocalą małżeństwo?

Zobacz: Sensacyjny wywiad z Angeliną Jolie po rozstaniu z Bradem Pittem

ons.pl
ons
d1l6p1f

Podziel się opinią

Share

d1l6p1f

d1l6p1f