Trwa ładowanie...
d259zj1
Aktualności

Mamy niespodziankę dla fanów ''Madagaskaru''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Madagaskar 2''
''Madagaskar 2'' (UIP/ fot. "Wróg u bram")
d259zj1

Mamy kolejną niespodziankę dla fanów przebojowej animacji "Madagaskar", której druga część już za trzy miesiące zawita na ekrany polskich kin. Teraz odjazdowe zwierzaki mogą towarzyszyć Wam w każdym miejscu i o każdej porze! Wystarczy, że ściągniecie i dodacie do swojego programu pocztowego jedną ze specjalnych sygnaturek!

Dzięki dystrybutorowi "Madagaskaru 2", firmie UIP mamy dla Was pięć czadowych, animowanych sygnaturek przedstawiających głównych bohaterów filmu. Teraz każdy wysyłany mail możecie opatrzyć ruchomą podobizną jednego z ulubionych zwierzaków! Do wyboru są lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman, hipopotamica Gloria i król lemurów Julian. Sygnaturki możecie obejrzeć i ściągnąć poniżej.

*Przypominamy o rozpoczętym już *.

d259zj1

W "Madagaskarze 2" Alex, Melman, Marty i Gloria postanawiają opuścić dzicz. Po brawurowej akcji pingwinów zwierzakom udaje się wydostać z Madagaskaru. Niestety paczka wpada z deszczu pod rynnę. Zamiast wymarzonej, bezpiecznej krainy przyjaciele trafiają w serce Afryki, gdzie czeka na nich rodzina Alexa. Już wkrótce Alex i jego paczka dowiedzą się jak bardzo różnią się od zwierząt wychowanych w sercu Czarnego Lądu.

Oficjalna, Polska premiera "Madagaskaru 2" przewidziana jest na pierwszy dzień nowego roku, czyli dokładnie na pierwszy stycznia 2009!

Pobierz wszystkie sygnaturki

Pobierz wszystkie sygnaturki

d259zj1

Podziel się opinią

Share

d259zj1

d259zj1