Trwa ładowanie...

Mamy pierwszy zwiastun zagranicznego filmu o Dywizjonie 303. "Hurricane" z Marcinem Dorocińskim wkrótce w kinach

Polski aktor zamieścił na Facebooku zwiastun nowej produkcji, w której zagrał legendarnego pilota u boku gwiazdy "Gry o tron".

Share
d3qb9xn

- Wiem, że bardzo długo czekaliście na pierwszy zwiastun "Hurricane" - filmu o Dywizjonie 303. Ale już jest. I jest wspaniały! – napisał na Facebooku Dorociński.

"Hurricane" to historia polskich lotników, którzy walczyli o wolność własnego kraju na obcym niebie. Widziana oczami Jana Zumbacha (Iwan Rheon), asa lotnictwa i poszukiwacza przygód. Polscy lotnicy walcząc w RAF-ie mieli nadzieję, że ratując Wielką Brytanię przed nazistowską inwazją, utrzymywali przy życiu marzenie o wolnej Polsce – czytamy w angielskim opisie filmu.

W międzynarodowej obsadzie, oprócz Dorocińskiego, który wcielił się w Witolda Urbanowicza, dowódcę dywizjonu 303, pojawili się m.in.: Iwan Rheon ("Gra o tron"), Milo Gibson ("Przełęcz ocalonych"), Stephanie Martini i Kristof Hadek. Reżyserią zajął się David Blair.

d3qb9xn

Dorocińskiego można było ostatnio oglądać w "Planie B" i "Małżeńskich porachunkach", a już wkrótce pojawi się w filmie "Pitbull: Ostatni pies".

"Hurricane" nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Pierwszy zwiastun wieńczy enigmatyczne hasło "comming soon" ("wkrótce w kinach").

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d3qb9xn

Podziel się opinią

Share
d3qb9xn
d3qb9xn