Trwa ładowanie...

Marcin Dorociński na planie z bohaterem "Gry o tron". Zobacz pierwsze zdjęcia

Marcin Dorociński pracuje nad brytyjskim filmem "Hurricane". W obraz zaangażowany jest także Iwan Rheon, znany z roli Ramsaya Boltona w serialu "Gra o tron". Dorociński zamieścił zdjęcia z planu w mediach społecznościowych.

Share
Marcin Dorociński na planie z bohaterem "Gry o tron". Zobacz pierwsze zdjęcia
Źródło: ONS.pl
d1p1kni

"Hurricane" to brytyjski film wojenny przedstawiający bitwę o Anglię, w którą byli zaangażowani Polacy. W obrazie zobaczymy losy bohaterskich lotników, na czele z pilotami polskiego dywizjonu 303. Marcin Dorociński zagra jednego z głównych bohaterów, Witolda Urbanowicza.

Na planie "Hurricane" Dorociński spotka się m.in. ze znanym z roli Ramsaya Boltona w "Grze o tron", Iwanem Rheonem. W filmie wystąpi również syn Mela Gibsona - Milo Gibson.

Brytyjska produkcja to kolejny zagraniczny angaż w karierze Marcina Dorocińskiego. Anglojęzyczna publiczność może go kojarzyć z zeszłorocznego "Anthropoida" (w obsadzie pojawili się również Jamie Dornan i Cilian Murphy), serialu "Run" czy "Cape Town". Dorociński ma także na koncie role w niemieckich kryminałach "Mörderhus", "Schandfleck" czy duńskiej komedii "Małżeńskie porachunki".

d1p1kni

Polscy widzowie mogli go ostatnio oglądać w serialu "Pakt", thrillerze "Na granicy", zaś jego kolejnym rodzimym projektem jest "Boski plan" w reżyserii Kingi Dębskiej.

#dziejesiewkulturze: Marcin Dorociński zachwycony nowym scenariuszem Marka Koterskiego:

d1p1kni

Podziel się opinią

Share
d1p1kni
d1p1kni