Trwa ładowanie...
Mała stopa

Marina kolejny raz pokazuje swój talent. Tym razem usłyszymy ją w filmie "Mała stopa"

Marina nie próżnuje. 28 września do kin wchodzi film "Mała stopa", w którym to możemy usłyszeć wokalistkę. Piosenka "Większy świat" pojawiła się w sieci kilka dni temu, a już zebrała mnóstwo pozytywnych opinii.

Share
Marina kolejny raz pokazuje swój talent. Tym razem usłyszymy ją w filmie "Mała stopa"
Źródło: Materiały prasowe
d3kjfc7

Marina zaśpiewała piosenkę "Większy świat" jako Meechee – córka Stonekeepera. Od dziewczyny wszyscy oczekują, że będzie przestrzegała zasad. Jednak ona ma inny plan na swoje życie. Chce żyć tak, żeby jej życie pełne było cudownych chwil. Wierzy w to, że świat ma jej wiele do zaoferowania.

W Stanach piosenkę tę wykonuje Zendaya, a poza nią występują też Channing Tatum, Lebron James, Common, Gina Rodriguez, James Corden, Danny Devito oraz Yara Shahidi.

d3kjfc7

- Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ciepłym przyjęciem piosenki z filmu "Mała Stopa" w moim wykonaniu, co potwierdzają komentarze na Instagram oraz Youtube – powiedziała Marina.

- Ze szczególną sympatią podchodzę do sugestii, bym wykonywała więcej piosenek w języku polskim, gdyż ostatni album "On My Way" w całości zrealizowany był w języku angielskim, zatem szykuje niespodziankę dla tych, którzy czekają na moje utwory po polsku. Szczegóły niebawem. Tymczasem zapraszam do kin na "Małą Stopę", gdzie czeka jeszcze jedna, maleńka niespodzianka – utwór "Więcej Pytań", gdzie też można mnie usłyszeć – dodała wokalistka.

Marina jest bardzo zadowolona z efektów swojej pracy, co można dostrzec na jej instagramowym profilu, gdzie umieszcza zdjęcia i filmiki dotyczące swojego udziału w produkcji. Na jednym z nagrań wokalnie wsparł ją również jej mąż – Wojciech Szczęsny. Trzeba przyznać, że wyszło świetnie.

d3kjfc7

Podziel się opinią

Share
d3kjfc7
d3kjfc7