Trwa ładowanie...
mary elizabeth winstead
09-06-2014 08:03

Mary Elizabeth Winstead w mieście zmartwychwstałych

Mary Elizabeth Winstead w mieście zmartwychwstałych
d13zy3u
d13zy3u

Mary Elizabeth Winstead dołączyła do obsady serialu A&E, "The Returned".

"The Returned" będzie adaptacją francuskiego serialu "Les Revenants", opowiadającego o mieszkańcach małego miasteczka, którego życie zostaje przewrócone do góry nogami, kiedy nagle osoby dawno uznane za zmarłe, zaczynają powracać do swoich rodzin i funkcjonować, jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło.

Winstead zagra Rowan, dziewczynę muzyka, Simona (Mat Vairo), który zmarł przed 10 laty. Udział w cyklu potwierdziły ponadto Sandrine Holt ("House of Cards") i Agnes Bruckner ("24"). W obsadzie są też Kevin Alejandro, Mark Pellegrino, India Ennenga i Sophie Lowe.

Scenariusz pierwszego odcinka pisze Carlton Cuse, współtwórca "Lost", który wspólnie z Raelle Tucker będzie producentem wykonawczym serialu. Za kamerą stanie Keith Gordon ("Dexter"). Na pierwszą odsłonę "The Returned" złoży się 10 odcinków.

Winstead, znana z filmów "Szklana pułapka 4.0" i "Szklana pułapka 5", ostatnio zagrała w obrazach "Faults" i "Alex of Venice", a także w będącym na etapie posprodukcji filmie "Kill the Messenger" z Jeremym Rennerem w roli głównej. 22 lipca ukaże się jej wspólny album Danem the Automatorem, "I Love You But I Must Drive Off This Cliff Now". Dzieło wydane zostanie pod szyldem Got a Girl.

d13zy3u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13zy3u