Trwa ładowanie...
małgorzata kożuchowska
29-01-2010 09:57

Mąż Kożuchowskiej nie dostaje wypłaty?

Mąż Kożuchowskiej nie dostaje wypłaty?Źródło: Kapif.pl
d39978b
d39978b

[

]( http://www.efakt.pl )
*Małgorzata Kożuchowska (39 l.) musi teraz jeszcze ciężej pracować.*

Od dwóch miesięcy w jej małżeństwie tylko ona może liczyć na dochody z pracy. Bartek Wróblewski (33 l.) znalazł się w trudnej sytuacji, bo jak dowiedział się Fakt, jego pracodawca – czyli TVP – nie ma pieniędzy na wypłaty!

d39978b

Sytuacja męża aktorki jest nie do pozazdroszczenia. Od dwóch miesięcy reporter „Wiadomości”, tak jak inni dziennikarze telewizji publicznej, nie dostaje wynagrodzenia. Dlatego to Małgosia musi się teraz martwić, jak zagospodarować pieniądze z ich rodzinnego budżetu.

Skąd tak dramatyczna sytuacja w TVP? Otóż jak informuje prasa, telewizja była zmuszona do takiego kroku ze względu na bardzo niskie wpływy z abonamentu. Na razie Wróblewski czeka zatem na decyzję, co dalej.

Jeśli jego pracodawcy wznowią wreszcie wypłaty, to i tak grozi mu renegocjacja jego umowy. Według naszych informacji, nowa może opiewać na kwotę nawet o 40 procent mniejszą. – Moja umowa zakazuje mi udzielać komentarzy w tej sprawie – powiedział Faktowi Jacek Karnowski, szef „Wiadomości”.

Na szczęście Bartek ma żonę, która wciąż świetnie zarabia na planie „M jak miłość”, a serial wydaje się nie mieć końca. Czy jednak bycie na utrzymaniu Małgosi nie będzie godzić w jego ambicje?

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Najsłabsze punkty gwiazd. Ranking

d39978b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39978b