Trwa ładowanie...
Aktualności

Metallica reklamuje swój film z pomocą "Master of Puppets"

Share
Metallica reklamuje swój film z pomocą "Master of Puppets"
d28oixh

Do sieci trafiła koncertowa wersja utworu "Master of Puppets", który znajdzie się na soundtracku do trójwymiarowej produkcji "Metallica Through the Never".

Obraz, stanowiący połączenie fabuły i koncertu, jest efektem współpracy kwartetu i reżysera Nimróda Antala. - To przełomowe, napędzane drapieżną muzyką widowisko filmowe w 3D - zapowiada dystrybutor.

Głównym bohaterem jest jeden z członków ekipy technicznej zespołu (Dane DeHaan), który dostaje zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki, podczas gdy grupa gra wyprzedany koncert. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję.

d28oixh

Występ rejestrowano przy pomocy 24 kamer.

Kinowej produkcji towarzyszyć będzie soundtrack. Wydawnictwo zatytułowane "Metallica Through The Never (Music From The Motion Picture)" ukaże się na dwóch płytach CD 24 września nakładem należącej do zespołu wytwórni Blackened. Pod tym adresem można wysłuchać nagrania "Master of Puppets".

Oto tracklista:

Disc 1:
"The Ecstasy Of Gold"
"Creeping Death"
"For Whom The Bell Tolls"
"Fuel"
"Ride The Lightning"
"One"
"The Memory Remains"
"Wherever I May Roam"
"Cyanide"
"...And Justice For All"

d28oixh

Disc 2:
"Master Of Puppets"
"Battery"
"Nothing Else Matters"
"Enter Sandman"
"Hit The Lights"
"Orion"

Do polskich kin "Metallica Through the Never" trafi 4 października. Na pokazach przedpremierowych obraz będzie można oglądać od 27 września, tylko w kinach IMAX.

Metallica to jeden z najpopularniejszych i najbardziej zasłużonych zespołów w historii muzyki gitarowej. W 2009 roku grupę zaliczono w poczet Rock and Roll Hall of Fame. Ostatni longplay bandu, "Death Magnetic", miał premierę we wrześniu 2008 roku.

Reżyser Nimród Antal znany jest zaś jako autor węgierskiego filmu "Kontrolerzy" (2003), który otrzymał Nagrodę Publiczności na Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym. W 2011 roku do kin trafiło jego ostatnie dzieło, "Predators".

d28oixh

Podziel się opinią

Share
d28oixh
d28oixh