Trwa ładowanie...
d3m1kd6

Miarka się przebrała. Żona Caseya Afflecka chce rozwodu. Wiemy dlaczego

Żona aktora, Summer Phoenix, w końcu złożyła papiery rozwodowe. Byli ze sobą 20 lat. Co było przyczyną jej decyzji?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Summer Phoenix i Casey Affleck
Summer Phoenix i Casey Affleck (Getty Images)
d3m1kd6

Para od kilku miesięcy żyła w separacji, więc można było się spodziewać takiego obrotu spraw. Co jest przyczyną rozstania? Oficjalnie powodem były "różnice nie do pogodzenia", ale wpływ na decyzję mógł mieć fakt, że gwiazdor od jakiegoś czasu pojawia się na salonach z aktorką Florianną Limą.

Co więcej, laureat Oscara od lat oskarżany jest o molestowanie. W 2010 r., podczas pracy nad filmem "Joaquin Phoenix. Jestem, jaki jestem" dwie współpracowniczki wyznały, że otrzymywały od niego "nachalne sygnały". Atmosfera skandalu, która ciągnie się za Affleckiem, na pewno nie ułatwiła żonie aktora naprawiania ich relacji.

Getty Images

Para była w związku aż 20 lat, w tym 11 lat w małżeństwie. Poznał ich ze sobą brat Summer, Joaquin Phoenix, który grał z Affleckiem w filmie "Za wszelką cenę". Doczekali się dwójki dzieci, 13-letniego Indiany i 9-letniego Atticusa. Summer będzie ubiegać się o równy podział opieki nad dziećmi oraz alimenty.

d3m1kd6

Co ciekawe, brat Caseya, Ben Affleck, też jest w trakcie rozwodu. Obaj ciepło wypowiadają się o swoich żonach, chcąc zakończyć związki w przyjacielskich stosunkach.

Zobacz też: Casey Affleck o molestowaniu seksualnym: każdy zasługuje na szacunek w miejscu pracy

d3m1kd6

Podziel się opinią

Share

d3m1kd6

d3m1kd6