Trwa ładowanie...

Michael Fassbender chce grać u Brendana Gleesona

Michael Fassbender chce grać u Brendana GleesonaŹródło: megafon.pl
d2mgv2c
d2mgv2c

Michael Fassbender przyznał, że bardzo chciałby wystąpić w filmie reżyserowanym przez Brendana Gleesona.

Brendan Gleeson planuje nakręcić adaptację powieści "Sweeny wśród drzew" autorstwa Flann O'Brien. Film będzie nosić tytuł "At-Swim-Two-Birds" i opowie o uczniu, który uwielbia pisać, a bohaterami swych utworów czyni ważne postaci z życia.

Swój udział w projekcie potwierdzili już Gabriel Byrne, Colin Farrell, Cillian Murphy i syn Brendana Gleesona, Domhnall. Także Michael Fassbender chciałby w nim zagrać.

- To jedna z moich ulubionych książek - przyznaje gwiazdor. - Śledzę pracę Brendana od 16 roku życia, od czasu kiedy jeszcze nie myślałem o tym, aby zostać aktorem. Widziałem go w dublińskim teatrze i byłem zachwycony dodaje Fassbender. - Spotkaliśmy się przed dwoma laty i omawialiśmy "At-Swim-Two-Birds". Od tego czasu jednak nie rozmawiałem z nim. Ale jeśli tylko będzie gotowy do realizacji filmu, jestem z nim.

Fassbendera obecnie w kinach można zobaczyć w dramacie "Niebezpieczna metoda".
ZOBACZ TAKŻE:

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d2mgv2c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mgv2c