Trwa ładowanie...
d3jxkgc

Miłość i miłosierdzie: oficjalna premiera filmu za nami

Gwiazdy pojawiły się na uroczystej premierze filmu "Miłość i Miłosierdzie” Michała Kondrata. oto fotorelacja z wydarzenia. Niezwykła historia świętej Faustyny Kowalskiej w kinach od 29 marca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Gwiazdą ścianki była odtwórczyni głównej roli, Kamila Kamińska
Gwiazdą ścianki była odtwórczyni głównej roli, Kamila Kamińska (Kino Świat fot. Cezary Piwowarski)
d3jxkgc

W środę 27 marca, w Pałacu Kultury i Nauki w warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta polska premiera filmu "Miłość i Miłosierdzie” w reżyserii Michała Kondrata.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Produkcja przedstawia niezwykłą historię polskiej zakonnicy, Faustyny Kowalskiej, której objawienia dały początek kultowi Bożego Miłosierdzia. Pierwszy oficjalny pokaz filmu odbył się 5 marca w Watykanie, gdzie "Miłość i Miłosierdzie” mieli okazję zobaczyć dziennikarze i znamienici goście z różnych zakątków świata, a także dostojnicy Kurii Rzymskiej.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Po watykańskim sukcesie, film nareszcie trafia na polskie ekrany. We wczorajszym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele świata mediów i kultury oraz reprezentanci Episkopatu Polski. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć reżysera, scenarzysty i producenta filmu – Michała Kondrata.

d3jxkgc

Zobacz też: Najważniejszy polski film religijny ostatnich lat. "Miłość i miłosierdzie" premierowo na Światowych Dniach Młodzieży w Panamie

W gmachu Pałacu Kultury i Nauki pojawiła się również obsada, w tym: Kamila Kamińska, Maciej Małysa, Jacek Borkowski, Piotr Cyrwus, Małgorzata Lewińska-Mirecka, Dariusz Jakubowski, Remigiusz Jankowski, Bartek Ziemniak i Hiroaki Murakami.

   Kino Świat fot. Cezary Piwowarski
(Kino Świat fot. Cezary Piwowarski)

Wśród gości premiery znaleźli się, m.in.: Anna Popek, Krzysztof Ziemiec, Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska, Modest Amaro, Joanna Opozda, Łukasz Palkowski, Adam Woronowicz. Premierę poprowadził Tomasz Wolny.

d3jxkgc

Nowy film w reżyserii twórcy "Dwóch koron” zagości w kinach w całej Polsce już w najbliższy piątek – 29 marca.

Zobacz też: "Miłość i Miłosierdzie" to najważniejszy polski film religijny ostatnich lat. Zobacz plakat

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3jxkgc

Podziel się opinią

Share
d3jxkgc
d3jxkgc