Trwa ładowanie...

"Miłość jest wszystkim" - poznaj bohaterów nowej komedii romantycznej

Oni wiedzą, jak nie zwariować w Święta! Prezentujemy serię plakatów teaserowych z bohaterami komedii "Miłość jest wszystkim” w kinach od 23 listopada.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Miłość jest wszystkim" - poznaj bohaterów nowej komedii romantycznejŹródło: Materiały prasowe
d26j7w6
d26j7w6

Czy można odnaleźć miłość na pogrzebie? Ich szalony romans pokazuje, że nawet najbardziej kosmiczne połączenia mają prawo bytu, a strzała Amora może znaleźć człowieka w najmniej oczekiwanym momencie. Pytanie tylko, czy taki podryw na zimno może się udać? Choć z drugiej strony – w takie święta wszystko jest możliwe – w końcu "Miłość jest wszystkim”.

Aktorzy zagrają  w filmie nietypową parę kochanków Materiały prasowe
Aktorzy zagrają w filmie nietypową parę kochanków Źródło: Materiały prasowe

Jeśli on jest głową rodziny, to ona jest szyją, która nią kręci. Ewa i Tadeusz to (prawie) zgodne małżeństwo. On – pechowiec, duże dziecko o złotym sercu, ona – zorganizowana mama dwójki dzieci. Poukładana jak prezenty pod choinką. Czasem jednak w związkach opartych na tylu przeciwieństwach wystarczy iskra, by doszło do prawdziwej eksplozji.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czy ktoś dzisiaj rozpakuje ten prezent? Zbyszek - piłkarski celebryta, kobieciarz i macho; Wanda – ekspedientka z galerii handlowej bez wiary w siebie. Czy przelotna znajomość może przerodzić się w miłość? Czy szykuje się mezalians na miarę tego z komedii "Notting Hill”?!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nie dajcie się zwieść pozorom. Ten uroczy doradca pogrzebowy kryje w sobie prawdziwego słowiańskiego woja i biada temu, kto stanie mu na drodze. Pytanie tylko, czy tej waleczności i odwagi wystarczy, by postawić krok na ślubnym kobiercu. Oto nadeszły święta, jakich Krzysztof nigdy nie zapomni.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ten Mikołaj nie jest wcale taki święty. Olaf Lubaszenko jeszcze w żadnej roli nie był takim gburem! Antypatyczny, zamknięty w sobie Mikołaj, który rzuca przekleństwami, a mimo to dzieci i dorośli nadal go uwielbiają. Takie rzeczy tylko w "Miłość jest wszystkim”!

W rolę gburowatego "Świętego Mikołaja" wcieli się Olaf Lubaszenko Materiały prasowe
W rolę gburowatego "Świętego Mikołaja" wcieli się Olaf Lubaszenko Źródło: Materiały prasowe

Kierowniczka produkcji i producent telewizyjny, perfekcjoniści, którzy nie widzą świata poza pracą. W pogoni za oglądalnością zapominają o magii świąt i własnym szczęściu. A miłość jest na przecież wyciągnięcie ręki i może ich zaskoczyć jak zima drogowców.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d26j7w6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26j7w6