Trwa ładowanie...
lego

''Mroczny Rycerz powstaje'': Batman z kloców Lego [wideo]

Share
''Mroczny Rycerz powstaje'': Batman z kloców Lego [wideo]
Źródło: Warner Bros. Entertainment Inc.
d42bpmg

Fani Batmana postanowili zrekonstruować zwiastuny ostatniej opowieści o jego perypetiach, *"Mroczny Rycerz powstaje", za pomocą klocków Lego.*

Tego typu rekonstrukcje zaczęły pojawiać się jeszcze przed kinową premierą obrazu Christophera Nolana z Christianem Bale'em w roli głównej. Ostatnia z animacji ukazała się w tym tygodniu i przedstawia m.in. rozmowę Batmana z Kobietą-Kotem, a także otwierającą produkcję scenę uprowadzenia samolotu.

"Mroczny Rycerz powstaje" zamknął trylogię Batmana według Christophera Nolana. Reżyser nie chce już kręcić kolejnego filmu z superbohaterem. Nie jest jednak wykluczone, iż sam Człowiek-Nietoperz niedługo powróci na ekran. Internauci spekulują kto może się w niego wcielić. Za jednego z głównych kandydatów uważany jest Joseph Gordon-Levitt. Sam aktor zaprzecza tym pogłoskom. Nolan natomiast, nagabywany przez dziennikarzy, odpowiada wymijająco: "Nie mogę o tym mówić. Przecież wiecie o tym".

Najbliższy rok ma upłynąć pod znakiem innych superbohaterów. W 2013 roku na naszych ekranach zagoszczą m.in. Superman, Wolverine oraz Iron Man.

d42bpmg

Podziel się opinią

Share
d42bpmg
d42bpmg