Trwa ładowanie...
ryan gosling
04-02-2015 03:34

Muzyk Chromatics komponuje dla Ryana Goslinga

Muzyk Chromatics komponuje dla Ryana Goslinga
dkyo6p5
dkyo6p5

Johnny Jewel znany z Chromatics odpowiada za ścieżkę muzyczną do reżyserskiego debiutu Ryana Goslinga, "Lost River".

Soundtrack ukaże się 30 marca nakładem należącej do Jewela firmy Italians Do It Better. Pełna lista utworów na razie nie jest znana. Wiadomo jednak, że w zestawie znajdą się piosenki Chromatics, Glass Candy, Desire czy Symmetry, jak również nagrania z udziałem aktorów Bena Mendelsohna i Saoirse Ronan.

W sieci pojawiły się dwa utwory promujące wydawnictwo. Na SoundCloud znaleźć można numer Chromatics "Yes (Love Theme from Lost River)" z udziałem Idy No (Glass Candy) i Megan Louise (Desire), z kolei na YouTube pojawił się remiks tego kawałka przemianowany na "Yes (Lullaby from Lost River)".

Tytuł obrazu odnosi się do miejsca, w którym rozgrywa się akcja. Lost River to niegdyś idylliczne miasteczko, które teraz popada w ruinę i zaczyna pociągać za sobą swoich mieszkańców. Opowieść dotyczy samotnej matki, która opiekuje się dwoma synami. Jeden z nich odnajduje tajemną drogę do podwodnego miasta.

dkyo6p5

Film po pokazach w Cannes opisywano jako "dziwny" lub "dla koneserów". - Gdyby w jakiś sposób Terrence Malick i David Lynch poczęli artystyczne dziecko miłości i zostałoby one porwane, duszone i wielokrotnie kopane w twarz przez Nicolasa Windinga Refna, efekt musiałby przypominać "Lost River" - pisał o debiucie Goslinga dziennikarz "Variety" Justin Chang i była to jedna z łagodniejszych ocen dzieła.

Premiera odbędzie się 10 kwietnia. "Lost River" od razu trafi na nośniki domowe.

dkyo6p5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkyo6p5