Trwa ładowanie...
do4ssp7

Na co do kina? "7 uczuć" i "Źle się dzieje w El Royale" - filmowe premiery 12 października 2018

Na co do kina w weekend? Świetna komedia Marka Koterskiego "7 uczuć", thriller "Źle się dzieje w El Royale" i propozycja dla najmłodszych "Kapitan Morten i Królowa Pająków". Podpowiadamy na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na co do kina? "7 uczuć" i "Źle się dzieje w El Royale" - filmowe premiery 12 października 2018
(Materiały prasowe)
do4ssp7

Na co do kina? „7 uczuć” – premiera 12.10.2018

Marek Koterski i Adaś Miauczyński powracają do czasów lat dziecięcych. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, Adaś postanawia powrócić do czasu dorastania, aby nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy to emocje, których chłopak musi nauczyć się na nowo. "7 uczuć" to ekstremalnie nieprzewidywalny film – podróż do przeszłości, która obfituje w szereg przezabawnych sytuacji i moc wzruszeń. W filmie zobaczymy plejadę polskich aktorów: Michała Koterskiego, Marcina Dorocińskiego, Andrzeja Chyrę, Maję Ostaszewską, Gabrielę Muskałę, Tomasza Karolaka czy Marię Ciunelis.

Trailer filmu „7 uczuć”

Na co do kina? „Źle się dzieje w El Royale” – premiera 12.10.2018

do4ssp7

El Royale to na wpół zrujnowany hotel nad jeziorem Tahoe, na granicy stanów Nevada i Kalifornia. Nie cieszy się zbyt dobrą sławą i nie jest najmilszym miejscem na świecie. Pewnego wieczora siedmioro obcych sobie ludzi spotyka się El Royale – i w ciągu jednej nocy każdy z nich stanie w obliczu szansy na odkupienie swoich dawnych win i grzechów. "Źle się dzieje w El Royale" to amerykański thriller w reżyserii Drew Goddarda. Na ekranie zobaczymy Jeffa Bridgesa, Chrisa Hemswortha i Dakotę Johnson.

Trailer filmu „Źle się dzieje w El Royale”

Na co do kina? „Hotel Transylwania 3” – premiera 12.10.2018

To już trzecia część animacji "Hotel Transylwania". Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje potwornym statkiem. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę, przez egzotyczne wycieczki i relaksujące opalanie pod światłem księżyca, ma być prawdziwym odpoczynkiem od pracy w Hotelu Transylwania. Wszystko odmienia się, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Jak się okazuje kobieta ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża całemu gatunkowi potworów.

do4ssp7

Trailer filmu „Hotel Transylwania 3”

Na co do kina? „Kapitan Morten i Królowa Pająków” – premiera 12.10.2018

"Kapitan Morten i Królowa Pająków" to propozycja dla najmłodszych. 10-letni Morten pragnie być marynarzem tak jak jego tata. Niespodziewanie zostaje obsypany tajemniczym proszkiem, kurczy się do rozmiaru owada i staje się kapitanem swojej łodzi. Odkrywa wtedy, że żeglowanie to nie jest taka prosta sprawa. Na statku Mroten będzie musiał wykazać się wielką odwagą i… odkryć drogę powrotu do prawdziwego świata.

do4ssp7

Trailer filmu „Kapitan Morten i Królowa Pająków”

do4ssp7

Podziel się opinią

Share

do4ssp7

do4ssp7