Trwa ładowanie...

''Na granicy'': Marcin Dorociński jest nieznajomym z tatuażem

''Na granicy'': Marcin Dorociński jest nieznajomym z tatuażem
d2t7jh0
d2t7jh0

Do sieci trafił klip zapowiadający film "Na granicy" z Andrzejem Chyrą i Marcinem Dorocińskim.

"Na granicy" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Andrzej Chyra) i dwóch synów (Bartosz Bielenia, Kuba Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Marcin Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

Wideo zatytułowane "Nieznajomy z tatuażem" można obejrzeć poniżej. Scena odkrywa mroczne wcielenie Marcina Dorocińskiego, kreującego rolę psychopatycznego Konrada. Z długą brodą, tatuażami (ma je nawet na oczach) brutalnie wkracza w życie bohaterów.

W pozostałych rolach występują Andrzej Grabowski i Janusz Chabior, a partneruje im dwójka aktorów młodego pokolenia: Bartosz Bielenia ("Disco Polo") i Kuba Henriksen.

Dzieło jest fabularnym debiutem Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu "Nasiona". Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Łukasz Żal ("Ida", "Joanna").

Thriller trafi do kin 19 lutego.

d2t7jh0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t7jh0