Trwa ładowanie...
Megafon.pl
alien covenant

Neomorfy w "Obcy: Przymierze"

Michael Fassbender ujawnił kilka informacji dotyczących najnowszej produkcji science fiction Ridleya Scotta, "Alien: Covenant". Chodzi o pozaziemskie istoty, które tam zobaczymy.

Share
Neomorfy w "Obcy: Przymierze"
Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl
dezjnas

Aktor grający androida Davida zdradził, że nowe przerażające, kosmiczne stwory znane z filmów z serii "Obcy" oraz "Prometeusza", zastąpiły neomorfy.
- *Neomorfy są efektem mutacji lokalnego ekosystemu *- tłumaczy gwiazdor. *- Dojrzewają, rosną i chodzą na czarnych nogach. Zachowują się jak zwierzęta i mają kły. Mają też ogony. *

*W 2014 roku Ridley Scott zapowiedział, że w produkcji zabraknie ksenomorfa, a fani powinni spodziewać się nowego gatunku obcego. *

dezjnas

Przypomnijmy, że dzieło jest sequelem "Prometeusza" i ma bezpośrednio nawiązywać do filmu "Obcy" z 1979 roku. Załoga statku Covenant odkrywa, że to, co miało być rajem, okazuje się mrocznym, niebezpiecznym światem, którego jedynym mieszkańcem jest podstępny android David (Michael Fassbender)
. Noomi Rapace ponownie wcieli się w postać Elizabeth Shaw, którą portretowała w "Prometeuszu". Ponadto udział potwierdzili Katherine Waterston, Jussie Smollett i Danny McBride.

Scenariusz napisali Jack Paglen i Michael Green. Za kamerą staje Ridley Scott. Premiera została wyznaczona na 4 sierpnia 2017 roku.

dezjnas

Podziel się opinią

Share
dezjnas
dezjnas