Trwa ładowanie...
d3w2ztd
Aktualności

"Nerve": Emma Roberts o filmie [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nerve": Emma Roberts o filmie [WIDEO]
(mat. prasowe)
d3w2ztd

*"Nerve" to pulsujący niepokojącą energią wizjonerski thriller, który odkrywa pokusy i niebezpieczeństwa świata rządzonego przez media społecznościowe. W głównej roli wystąpiła Emma Roberts. 25-letnia aktorka jest nazywana następczynią "Pretty Woman", bo jako bratanica Julii Roberts bardzo szybko pnie się po szczeblach kariery. Mimo młodego wieku wystąpiła już w 35 filmach. Zobaczcie, co mówi o filmie.*

"Nerve" zaczyna się od prostego pytania: jesteś Graczem czy Widzem? Z pozoru to niewinna gra online, polegająca na podejmowaniu wyzwań rzucanych przez Widzów. Jednak stawka szybko rośnie, a z nią ryzyko, które trzeba podjąć, by wygrać…czyli przeżyć.

Vee ma już dość życia w cieniu swej kochającej popularność przyjaciółki Sydney. Pewnej nocy postanawia wyrwać się ze swego poukładanego świata i wyrusza do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań: trzeba pocałować przystojnego nieznajomego, a potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego domu towarowego. Zabawa się rozkręca. Vee i jej nowy przyjaciel Ian zyskują coraz większą popularność wśród Widzów, którzy prześcigają się w podbijaniu stawki i wymyślaniu coraz bardziej niebezpiecznych zadań. Wkrótce jednak Vee zdaje sobie sprawę, że stała się obiektem manipulacji. Jej internetowe konta zostają zhakowane, karty kredytowe zablokowane, a ona sama staje się więźniem Nerve. To już nie zabawa, a walka o życie na oczach milionów anonimowych Widzów.

d3w2ztd

Podziel się opinią

Share

d3w2ztd

d3w2ztd