Trwa ładowanie...

Nicolas Jaar przyjaźni się z córką Stevena Spielberga

Share
Nicolas Jaar przyjaźni się z córką Stevena Spielberga
d29whey

Do sieci trafiło wspólne nagranie Nicolasa Jaara i *Sashy Spielberg, której ojcem jest Steven Spielberg.*

Utwór nosi tytuł "Don't Tell Me" i powstał pod szyldem Just Friends. Kawałek ukaże się na singlu 19 kwietnia, z okazji Dnia sklepu płytowego. Numeru już teraz można posłuchać na stronie wytwórni Jaara, Other People.

Nicolas i Sasha wcześniej przygotowali razem cover utworu Leonarda Cohena, "Avalanche" (do sprawdzenia tutaj)
.

d29whey

Przypomnijmy, że Jaar przyjedzie nad dwa solowe koncerty. Zagra 25 lutego w warszawskim Basenie i dzień później w Starej Rzeźni w Poznaniu. Podczas polskich występów Nicolasowi towarzyszyć będzie VJ Tarik Barri, który wraz z dźwiękowym show artysty odegra multimedialny spektakl.

W lipcu z kolei będzie go można podziwiać na festiwalu Open'er, gdzie pojawi się w ramach projektu Darkside, który współtworzy z Dave'em Harringtonem.

Sasha Spielberg jest córką Steven Spielberg i Kate Capshaw. Jako aktorka wystąpiła w kilku filmach ojca jak "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" czy "Terminal". Jej aktorski dorobek zamyka rola w obrazie "Before I Sleep". Razem z bratem założyła zespół Brother/Sister, później przemianowany na Wardell. Jedyny longplay Brother/Sister to "The Accidental Zoo" z kwietnia 2011 roku.

d29whey

Podziel się opinią

Share
d29whey
d29whey