Nie zagrała w "Gwiezdnych wojnach" od lat. Zarabia miliony
Daisy Ridley, znana z roli Rey w najnowszej trylogii "Gwiezdnych wojen", zgromadziła imponujące zyski wynoszące prawie 14 milionów funtów, mimo że od 2019 roku nie pojawiła się w żadnym filmie z kultowej serii.
32-letnia aktorka zdobyła międzynarodową sławę w 2015 roku, wcielając się w postać Rey w filmach "Przebudzenie Mocy", "Ostatni Jedi" i "Skywalker. Odrodzenie". Według Richarda Edena z "Daily Mail", Ridley za pośrednictwem swojej firmy Fawks Ltd, założonej w roku jej debiutu w "Gwiezdnych wojnach", zgromadziła niemal 14 milionów funtów zysków. W maju ubiegłego roku firma odnotowała zysk w wysokości 730 tysięcy funtów.
Pomimo imponujących wyników finansowych, nie ujawniono informacji o wynagrodzeniu samej aktorki, która przed przełomową rolą pracowała jako barmanka. Daisy wychowała się w londyńskiej dzielnicy Maida Vale jako córka fotografa Christophera Ridleya i bankierki Louise Fawkner-Corbett. W 2017 roku zaczęła spotykać się z aktorem Tomem Batemanem, z którym jest obecnie w związku małżeńskim.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Na te filmy czekamy. Szykują się prawdziwe hity
Niedawno Ridley ujawniła, że zdiagnozowano u niej chorobę Gravesa-Basedowa — autoimmunologiczne schorzenie tarczycy. W wywiadzie dla magazynu "Women's Health" opowiedziała o swojej walce z chorobą. Początkowo przypisywała symptomy, takie jak uderzenia gorąca i zmęczenie, stresującej roli w filmie "Magpie". Po konsultacji z endokrynologiem dowiedziała się o prawdziwej przyczynie swoich dolegliwości.
Aby radzić sobie z chorobą, Daisy wprowadziła zmiany w stylu życia, skupiając się na świadomej diecie i ćwiczeniach, które mają poprawić jej samopoczucie. Aktorka przyznała, że dopiero teraz zdaje sobie sprawę, jak źle czuła się wcześniej.
Ostatnim filmem Daisy Ridley jest biograficzny obraz "Dziewczyna i morze", dostępny na Disney+.
Jeden z najdroższych seriali Apple TV+ wrócił! "Rozdzielenie" za bimbaliony dolarów zaskakuje widzów, podobnie jak "The Pitt" od Maxa, który opowiada dramaty z SOR-u. Coś tu jednak nie gra, o czym opowiadamy w "Clickbaicie". Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej: