Trwa ładowanie...
d3ujf8o

Nie żyje Richard Herd. Aktor charakterystyczny miał 87 lat

W wieku 87 lat odszedł aktor Richard Herd. Był znany z takich filmów i seriali, jak "Wszyscy ludzie prezydenta", " Kroniki Seinfelda" czy "SeaQuest".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Richard Herd nie żyje. Specjalizował się w rolach policjantów, przestępców i szefów korporacji
Richard Herd nie żyje. Specjalizował się w rolach policjantów, przestępców i szefów korporacji (Getty Images)
d3ujf8o

Informację o śmieci Richarda Herda potwierdziło "Variety". Aktor zmarł w swoim domu w Los Angeles na skutek komplikacji po przebytym nowotworze. Miał 87 lat.

Na dużym i małym ekranie aktor pojawił się ponad 150 razy. Richard Herd wyspecjalizował się w rolach twardych gliniarzy, despotycznych dyrektorów czy przestępców.

Na dużym ekranie pojawił się po raz pierwszy w "Herkulesie w Nowym Jorku" z 1970 r., który był jednocześnie filmowym debiutem Arnolda Schwarzeneggera.

d3ujf8o

ZOBACZ TEŻ: Kirk Douglas nie żyje. Fani składają na ulicy hołd aktorowi

Richard Herd grał w najbardziej popularnych amerykańskich serialach, takich jak "M.A.S.H.", "Dynastia", "Ulice San Francisco", "Starsky i Hutch", "Dallas", "SeaQuest", "Star Trek: Voyager" czy "Kroniki Seinfelda".

Widzowie kojarzą go też z takich filmów, jak "Wszyscy ludzie prezydenta", "Chiński syndrom" czy "Samoloty, pociągi i samochody". Jednym z ostatnich jego filmów był nagradzany horror "Uciekaj!" Jordana Peele'a.

Getty Images
d3ujf8o

Podziel się opinią

Share

d3ujf8o

d3ujf8o