Trwa ładowanie...

''Nimfomanka'': Kolejne plakaty ''Nimfomanki''

''Nimfomanka'': Kolejne plakaty ''Nimfomanki''Źródło: Zentropa Entertainments
d30rpg2
d30rpg2

W sieci pojawiły się dwa nowe plakaty *"Nimfomanki", zapowiadające film w USA. Polska premiera nowego dzieła Larsa von Triera odbędzie 10 stycznia 2014 roku.*

W ubiegłym miesiącu opublikowano zestaw 14 plakatów, które przedstawiają bohaterów filmu w chwili uniesienia seksualnego. Dwa kolejne plakaty nawiązują do poprzedniej serii. Tym razem jest to kolaż dziewięciu zdjęć głównych bohaterów "Nimfomanki" oraz zbliżenie na twarz Charlotte Gainsbourg, która wcieliła się w tytułową postać. Można je znaleźć pod tym adresem.

"Nimfomanka" to opowieść o erotycznym życiu kobiety, od urodzenia do 50. roku życia, przedstawiona z punktu widzenia głównej bohaterki Joe (Charlotte Gainsbourg), która uważa siebie za nimfomankę. Pewnego zimowego wieczoru stary kawaler, Seligman (Stellan Skarsgard), znajduje ją na ulicy półprzytomną i pobitą. Zabiera kobietę do mieszkania, gdzie pomaga jej i próbuje wyjaśnić co się stało. Joe opowiada mu historię swojego bujnego życia, bogatego w związki i zazębiające się przypadki. W filmie oprócz Gainsbourg i Skarsgarda wystąpili także Shia LaBeouf, Uma Thurman, Willem Dafoe, Stacy Martin i Christian Slater.

Film wejdzie do kin w dwóch częściach, zmontowanych bez udziału Larsa von Triera. Reżyser przygotował bowiem obraz, który trwa pięć i pół godziny i nie potrafił nic z niego usunąć. Możliwe, że w przyszłości widzowie będą mogli zobaczyć dłuższą wersją filmu Duńczyka.

d30rpg2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30rpg2