Trwa ładowanie...
metallica

Nimród Antal i Metallica w 3D

Share
Nimród Antal i Metallica w 3D
d2qw4j4

<a href="http://film.wp.pl/nimrod-antal-6030989489767553c">Nimród Antal</a> stanie za kamerą trójwymiarowego filmu o zespole Metallica.

Obraz będzie połączeniem projektu fabularnego i zdjęć z koncertów. Bohaterami będą James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett i Robert Trujillo oraz ich fani.

- Zostałem fanem Nimróda już w 2004 roku, kiedy zobaczyłem w Cannes jego film "Kontrolerzy" - opowiada perkusista Lars Ulrich. - Z podekscytowaniem obserwowałem rozwój jego kariery w Hollywood. Kiedy ostatnio się z nim spotkałem, w zaledwie kilka minut zaraził mnie swoim entuzjazmem i nieszablonowym sposobem myślenia.

- Metallica to ogromna część mojego życia - dodaje Antal. - To niesamowite, że będę mógł pracować ze swoimi idolami. Spróbujemy uchwycić energię i żywioł koncertów Metalliki, dodamy do tego trochę narracji, a całość zrealizujemy w 3D, aby było jeszcze bardziej spektakularnie.

Dorobek Nimróda Antala zamyka film "Predators".

Ostatni longplay Metalliki, "Death Magnetic", miał premierę we wrześniu 2008 roku. Zespół wystąpi na 3. edycji Sonisphere Festival. Impreza odbędzie się 10 maja na lotnisku Bemowo w Warszawie.

d2qw4j4

Podziel się opinią

Share
d2qw4j4
d2qw4j4