Trwa ładowanie...

Noc Kina w 26 kinach, w całej Polsce!

Share
Noc Kina w 26 kinach, w całej Polsce!
d2c9alp
Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas Nocy Kina 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.

Noc Kina w 26 kinach, w całej Polsce! 29 czerwca (piątek), godzina 23:00

W tym roku, to już 11 edycja Nocy Kina. Ostatnie edycje gromadziły każdorazowo ponad 20 tysięcy widzów.

Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana. Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 26 kinach sieci Multikino.

Repertuar 11. edycji Nocy Kina:

Złote Tarasy, Multikino Poznań, Multikino Arkady, Multikino Gdynia, Multikino Malta, Multikino Wola, Multikino Targówek, Multikino Słupsk, Multikino Kielce.

d2c9alp

<a href="http://corto.www.wp.pl/as/nockina10.html">I że Cię nie opuszczę</a>

Ursynów, Wrocław Pasaż, Koszalin, Sopot, Elbląg, Włocławek, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Poznań Stary Browar, Rybnik, Szczecin, Zabrze, Łódź, Rumia, Rzeszów, Radom.

<a href="http://corto.www.wp.pl/as/nockina20.html">I że Cię nie opuszczę</a>

Szczegółowe informacje o numerach sal i godzinach emisji poszczególnych filmów są zamieszczone na karnecie, który dołączony jest do każdego biletu. Projekcje rozpoczynać się będą w krótkich odstępach czasowych. Tak, aby widzowie mogli obejrzeć kilka filmów w wybranej przez siebie kolejności.

Bilety już wkrótce w sprzedaży - w cenie 19 zł oraz 16 zł - do nabycia w kasach biletowych, w całej sieci kin Multikino. Bilet ulgowy (16 zł) przysługuje dla fanów Nocy Kina na facebook.pl/MultikinoPolska.

Aktualne informacje o Nocy Kina na *www.multikino.pl*

d2c9alp

Podziel się opinią

Share
d2c9alp
d2c9alp