Trwa ładowanie...

''Now You See Me'': Morgan Freeman zasypia na wizji

''Now You See Me'': Morgan Freeman zasypia na wizji
d2oifjr

Sieć obiegło nagranie rozmowy z *Morganem Freemanem oraz Michaelem Caine'em na temat ich najnowszego projektu, filmu "Iluzja" ("Now You See Me"). Internautów zainteresowało zachowanie Freemana.*

Aktorzy zgłosili się do studia w Nowym Jorku, aby porozmawiać z dziennikarzami kanału Q13 Fox News z Seattle za pośrednictwem połączenia satelitarnego. Gdy Caine odpowiadał na pytania, Freeman skorzystał z chwili na? drzemkę. Gwiazdorowi udało się jednak ocknąć na czas, aby samemu dodać kilka słów o produkcji.

Nagranie tego wywiadu można obejrzeć pod tym adresem.

d2oifjr

"Iluzja" to opowieść o niezwykłym rabunku. Istniejąca od wieków tajna organizacja OKO zbiera ekipę najbardziej utalentowanych, obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami iluzjonistów i powierza im cel, którego nikt dotąd nie miał odwagi się podjąć. O grupie robi się głośno po spektaklu, podczas którego rabują bank znajdujący się na innym kontynencie, a miliony przelewają na konta ludzi obecnych na widowni. Tropem iluzjonistów rusza agent FBI, przekonany, że za ich działalnością musi kryć się coś więcej. Nie jest on jedynym człowiekiem, który chce poznać tajemnicę grupy, która przygotowuje się do realizacji bezprecedensowego planu.

Film wyreżyserował Louis Leterrier, a poza Caine'em i Freemanem grają w nim Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Isla Fisher i Melanie Laurent.

Polska premiera obrazu planowana jest na 28 czerwca.

d2oifjr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oifjr