Trwa ładowanie...

Nowe nazwiska w "Broadchurch 2"

Share
Nowe nazwiska w "Broadchurch 2"
d1ccfq7

Do obsady drugiego sezonu brytyjskiego serialu "Broadchurch" dołączyli *James D'Arcy, Eve Myles, Marianne Jean-Baptiste i Phoebe Waller-Bridge.*

Eve Myles ("Torchwood") oraz Phoebe Waller-Bridge ("Złe wychowanie") wcielą się w główne bohaterki kryminału. Szczegółów jednak jeszcze nie ujawniono.

d1ccfq7

- Ci, którzy widzieli już grę Phoebe Waller-Bridge, wiedzą, że to przyszła gwiazda - komentuje Chris Chibnall, scenarzysta i autor serialu. - Mamy szczęście, że udało się nam je obie zaangażować.

- Jesteśmy też zachwyceni, że udało się nam ściągnąć Marianne Jean-Baptiste. Dla naszego serialu wraca do Anglii z Los Angeles - dodaje twórca. - To jedna z najwspanialszych brytyjskich aktorek. Rola, w którą się wcieli powstała z myślą o niej. Byłbym zrozpaczony, gdyby się nie zgodziła. Jej bohaterka będzie miała duży wpływ na świat "Broadchurch".

W drugim sezonie pojawią się także David Tennant, Olivia Colman, Jodie Whittaker, Andrew Buchan, Arthur Darvill i Charlotte Rampling.

Przypomnimy, że "Broadchurch" doczeka się także swojej amerykańskiej wersji: "Gracepoint". Nad realizacją remake'u czuwają autorzy oryginału.

d1ccfq7

Podziel się opinią

Share
d1ccfq7
d1ccfq7