Nowy thriller w telewizji WP. "Uwikłani" już 12 stycznia [ZWIASTUN]

Nowy thriller w telewizji WP. "Uwikłani" już 12 stycznia [ZWIASTUN]

Miłosny trójkąt, tajemnicze zaginięcie i wielkie niebezpieczeństwo. Z takimi problemami będzie się musiał zmierzyć detektyw Anders w thrillerze "Uwikłani", który zadebiutuje w piątek 12 stycznia na kanale WP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Detektyw Anders zajmuje się sprawą zaginięcia dwóch osób: Alana i Jenny. Jedyną osobą, mogącą udzielić jakichkolwiek informacji, jest David. Mężczyzna cierpiący na amnezję, który na dodatek w ciężkim stanie leży w szpitalnym łóżku. Gdy stopniowo odzyskuje pamięć, zaczyna opowiadać historię, która ujawnia skomplikowany trójkąt miłosny, w jaki uwikłana była cała trójka.

David jest zauroczony Jenny, jednak ona daży uczuciem spontanicznego i zwariowanego przyjaciela Davida - Alana. Może jej uczucia wobec Alana były zbyt intensywne i David nie mógł tego znieść? Czy może Alan i Jenny postanowili pozbyć się Davida? Detektyw Anders musi rozwikłać tę zagadkę zazdrości i oszustw, by ujawnić prawdę.

Oglądaj film "Uwikłani" w telewizji WP 12 stycznia o 20:00.

"Uwikłani" (2001) - 120 min, Thriller

Reżyseria: Jay Lowi
Obsada: Rachael Leigh Cook (Jenny Kelley), Shawn Hatosy (David Klein), Jonathan Rhys Meyers (Alan Hammond), Estella Warren (Elise Stevens), Lorraine Bracco (Anne Andersle), Dwayne Hill (Denny Nagle), Joyce Gordon (Kara),

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

Kiedy w programie?
12.01 - 20:00
13.01 - 22:00

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.