Trwa ładowanie...

"Obcy" Neilla Blomkampa nie powstanie

Ridley Scott oświadczył, że "Alien 5" w reżyserii Neilla Blomkampa najprawdopodobniej nie powstanie. Dla fanów to cios, gdyż na "piątkę" czekali od dawna, zaś do roli reżysera trudno było wyobrazić sobie lepszą osobę niż twórcę słynnego "Dystryktu 9".

Share
"Obcy" Neilla Blomkampa nie powstanieŹródło: Materiały prasowe
d1cy9kc

Reżyser filmu "Obcy - 8. pasażer Nostromo" wyjawił, iż piąty film z cyklu nie powstanie. O chęci jego realizacji reżyser Neill Blomkamp poinformował w 2015 roku, dodając jednocześnie, iż Sigourney Weaver i Michael Biehn są zainteresowani udziałem.

Teraz jednak Scott poinformował, iż "nigdy nie powstał scenariusz, tylko sam pomysł złożony na 10 stronach". Co więcej, wytwórnia 20th Fox Century nie jest zainteresowana kontynuowaniem oryginalnej serii, ale pójściem z "Obcym" w innym kierunku, który wciąż trzymany jest w tajemnicy. Przypomnijmy, że seria "Obcy" opowiada o śmiertlenie niebezpiecznym, pozaziemskim bycie, zaś Ridley Scott jest reżyserem nie tylko pierwszej części, ale również jego kontunuacji - "Prometeusza" i "Obcego: Przymierze".

Polska premiera filmu "Obcy: Przymierze" zaplanowana jest na 12 maja.

d1cy9kc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cy9kc
d1cy9kc