Trwa ładowanie...
d1bg9vg

„Obcy: Przymierze”: film Ridleya Scotta trafi do kin wcześniej niż zapowiadano [NOWA DATA PREMIERY I PLAKATY]

Twentieth Century Fox przygotowało nie lada niespodziankę dla fanów kultowej serii. Premiera kontynuacji „Prometeusza”, została przesunięta o tydzień. Z tej okazji do sieci trafiły również nowe plakaty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Obcy: Przymierze”: film Ridleya Scotta trafi do kin wcześniej niż zapowiadano [NOWA DATA PREMIERY I PLAKATY]
(Materiały prasowe)
d1bg9vg

Początkowo studio planowało wprowadzić „Obcy: Przymierze” do kin 4 sierpnia 2017 roku. Według późniejszych informacji film w reżyserii Ridleya Scotta miał trafić na ekrany 19 maja, ale ta data również przestała być aktualna. "Obcy: Przymierze" zadebiutuje bowiem tydzień wcześniej, 12 maja. Datę premiery potwierdzają plakaty, które prezentują się następująco:

Materiały prasowe

"Obcy: Przymierze" to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film "Prometeusz". Statek osadniczy "Przymierze" dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy "Prometeusza".

Materiały prasowe

Warto przypomnieć, że początkowo Ridley Scott odżegnywał się od kultowej serii, twierdząc, że „Przymierze” nie będzie miało nic wspólnego z „Obcym”. Jednak reżyser niespodziewanie zmienił zdanie, tym samym wchodząc w paradę Neillowi Blomkampowi („Dystrykt 9”), który od dłuższego czasy zapowiedał kolejną część sagi z Sigourney Weaver i Michaelem Biehnem w rolach głównych.

d1bg9vg

Podziel się opinią

Share

d1bg9vg

d1bg9vg