Trwa ładowanie...

Off Plus Camera - ''Polski Dzień'' oraz Benedict Cumberbatch już w Krakowie

Off Plus Camera - ''Polski Dzień'' oraz Benedict Cumberbatch już w KrakowieŹródło: mat. promocyjne
d12q7fk
d12q7fk

Gość specjalny festiwalu, Benedict Cumberbatch jest już w Krakowie. Popularny aktor filmowy i telewizyjny spotka się z publicznością w sobotę, prezentując swój producencki debiut „Little Favour”.

Zanim jednak to nastąpi czeka nas prawdziwie polski dzień na Off Plus Camera.

Zapraszamy na dwa spotkania z legendami rodzimej kinematografii. Dzięki pomocy Szkoły Wajdy o godzinie 15:00 w MOCAK-u z publicznością spotka się Andrzej Wajda, który opowie o kulisach powstawania filmu „Wałęsa. Człowiek z nadziei”.

O godzinie 17.30 (MOCAK) polecamy spotkanie z Jerzym Stuhrem, znakomitym aktorem, reżyserem, który pełni w tym roku funkcję przewodniczącego jury Konkursu Głównego „Wytyczanie Drogi”.

Zwieńczeniem dnia będzie uroczysta premiera zrekonstruowanych cyfrowo „Psów" Władysława Pasikowskiego – godz. 20:00 Kino Kijów.Centrum.

d12q7fk

Polecamy na dziś

Spośród wielu seansów, które odbędą się ósmego dnia Off Plus Camera, wybraliśmy kolejne propozycje. O godzinie 15 w kinie ARS Reduta odbędzie się pokaz filmu „Blind” w reżyserii Eskila Vogta. Obraz ten bierze udział w Konkursie Głównym „Wytyczanie Drogi”, walcząc tym samym o Krakowską Nagrodę Filmową. Kolejnym konkursowym tytułem, na który zapraszamy, jest amerykański „She’s Lost Control” Anji Marquardt (godzina 17, ARS Reduta). Reżyserka spotka się po seansie z festiwalową publicznością na sesji Q&A. Naszą ostatnią propozycją na ten dzień jest reżyserski debiut znanej palestyńskiej aktorki Hiam Abbass „Inheritance”. Projekcja rozpocznie się o godzinie 19 w kinie Agrafka.

d12q7fk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12q7fk