Trwa ładowanie...

Orły 2020: Maciej Stuhr zaskoczył na gali rozdania nagród. Przebrał się za papieża

Maciej Stuhr jako prowadzący galę rozdania Orłów 2020 potrafił błyskotliwie zażartować, zaskoczyć i stworzyć przyjemną i luźną atmosferę. Przy jednej z kategorii zadziwił nawet przebraniem, którego zupełnie nikt się nie spodziewał.
Share
Maciej Stuhr przebrany za papieża na gali Orły 2020
Maciej Stuhr przebrany za papieża na gali Orły 2020Źródło: East News
d3bvgbp

Maciej Stuhr świetnie sprawdził się w roli prowadzącego Orły 2020. Od początku skrócił dystans między nim a zebranymi w Teatrze Polskim i widzami przed telewizorami. Dużo żartował, zaskakiwał wystąpieniami, tworzył bardzo dobrą atmosferę. Był naprawdę autentyczny. Jego przemówienie na początku gali dotyczące wolności dawało też do myślenia.

Przy okazji kategorii najlepsze kostiumy aktor rozbawił publiczność i jednocześnie ją zadziwił. Przy okazji zapowiedzi nominowanych pojawił się w stroju papieża, cały na biało.

  East News
Źródło: East News

Statuetkę za najlepsze kostiumy wręczała Sonia Bohosiewicz. Laureatką została Magdalena Biedrzycka, która stworzyła kreacje do filmu "Pan T.". - Koleżanki i koledzy z Akademii zrobili mi fantastyczny prezent urodzinowy. Mam dzisiaj urodziny. Jestem wzruszona - mówiła po odebraniu nagrody.

d3bvgbp

Orły 2020 przeszły do historii ze względu na rekord filmu "Boże Ciało". Nominowana do Oscara produkcja Jana Komasy zgarnęła aż 11 statuetek, a była nominowana w 15 kategoriach.

ZOBACZ TEŻ: Orły 2020: Nagroda użytkowników Wirtualnej Polski

d3bvgbp

Podziel się opinią

Share
d3bvgbp
d3bvgbp