Trwa ładowanie...
głosowanie
02-02-2016 17:32

Oscary 2016: Użytkownicy Wirtualnej Polski przyznają Oscary!

Oscary 2016: Użytkownicy Wirtualnej Polski przyznają Oscary!Źródło: AFP
d3phbef
d3phbef

W nocy z 28 na 29 lutego odbędzie się 88. gala rozdania Oscarów. Tradycyjnie, jak co roku, na stronie * Wirtualna Polska zaprasza do wzięcia udziału w głosowaniu, w którym każdy sam może wytypować, komu przyznać Oscara. Dzień przed ogłoszeniem oficjalnych wyników, dowiemy się, jaki byłby wynik najbardziej prestiżowej nagrody, gdyby złote statuetki przyznali internauci WP!*

Na stronie www.oscary.wp.pl zaprezentowani są nominowani do Oscarów w jedenastu najważniejszych kategoriach, w tym: Najlepszy Film, Najlepszy Aktor, Najlepsza Aktorka, Najlepszy Reżyser, Najlepszy Aktor Drugoplanowy, Najlepsza Aktorka Drugoplanowa, Najlepszy Scenariusz Oryginalny, Najlepszy Film Animowany i Najlepszy Scenariusz Adaptowany.

KLIKNIJ , ABY ODDAĆ GŁOS

Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos w każdej kategorii. Po oddaniu głosu, można sprawdzić, jaki jest procentowy wynik głosowania innych użytkowników.

d3phbef

Podsumowanie głosowania zaprezentujemy wieczorem 28 lutego, przed ogłoszeniem oficjalnego werdyktu.

Nagrody Akademii Filmowej, czyli Oscary, po raz pierwszy przyznano w 1929 roku. W tym roku największym faworytem jest „Zjawa” z 12 nominacjami. Doceniono również nowego "Mad Maxa" - film George Millera ma 10 nominacji - w tym dla najlepszego filmu i efektów specjalnych. "Most szpiegów" dostał cztery, natomiast "Marsjanin" pięć nominacji.

Zachęcamy do głosowania! Przyznaj swoje Oscary na stronie **.

d3phbef
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3phbef