Trwa ładowanie...

Oscary 2019: gala rozdania Oscarów bez prowadzącego?

Organizatorzy tegorocznej gali rozdania Oscarów mają poważne problemy. Po tym, jak komik Kevin Hart zrezygnował z bycia gospodarzem gali, rozważane jest aby tegoroczne rozdanie nagród odbyło się bez głównego prowadzącego.
Share
Oscary 2019: gala rozdania Oscarów bez prowadzącego?
Oscary 2019: gala rozdania Oscarów bez prowadzącego?Źródło: flickr.com
drwcmcm

Oscary 2019: kto będzie prowadził galę rozdania nagród?

7 grudnia Kevin Hart zrezygnował z prowadzenia gali wręczania Oscarów. Oskarżony o homofobię komik podjął decyzję o wycofaniu się z prowadzenia widowiska i przeprosił środowiska LGBTQ za swoje wpisy w mediach społecznościowych. Od tego czasu organizatorzy gali Oscarów 2019 mają poważny problem ze znalezieniem zastępstwa. Jak informuje "The Guardian" rozważana jest całkowita rezygnacja z głównego prowadzącego galę.

W 2011 roku gala rozdania Oscarów również nie była prowadzona przez jedną osobę. Wtedy w tej roli wystąpili aktorzy: James Franco i Anne Hathaway. Niestety, ta decyzja nie była zbyt dobrze przyjęta przez publiczność.

Oscary 2019: organizatorzy chcą podnieść oglądalność gali

Poważnym problemem organizatorów są również niskie wyniki oglądalności gali rozdania nagród. W 2018 odnotowano rekordowo niską oglądalność (jedynie 25,9 mln widzów w USA – czyli o 19 procent mniej niż w 2017 roku). Czy w 2019 roku organizatorom uda się przyciągnąć większą widownię?

drwcmcm

Podziel się opinią

Share
drwcmcm
drwcmcm