Trwa ładowanie...
dmedjuk

Ostatnia Mimzy

Najnowsze informacje
3.3
(15 głosów)
Oceń:
dmedjuk

Pewne rodzeństwo znajduje tajemnicze pudełko z dziwnymi urządzeniami, które uznaje za zabawki. Bawiąc się nimi, mali bohaterowie zaczynają wykazywać coraz wyższy poziom inteligencji.

Ich nauczyciel informuje rodziców, że dzieci są bardziej niż genialne. Rodzice także zauważają, że dzieje się coś nadzwyczajnego. Emma, młodsza z rodzeństwa, mówi swej zaniepokojonej mamie, że jedna z zabawek – podniszczony pluszowy króliczek – ma na imię Mimzy i „uczy ją różnych rzeczy”.

Gdy w mamie Emmy zaczynają budzić się coraz większe obawy, w wyniku awarii prądu w całym mieście gasną światła. Władze wykrywają nagły skok napięcia w domu rodzinnym Emmy. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli.

Dzieci koncentrują się na tych dziwnych przedmiotach, na Mimzy i na ważnej misji, do której realizacji najwyraźniej zostały wybrane. Gdy dziewczynka stwierdza, że Mimzy ma do przekazania niezwykle ważną wiadomość z przyszłości, naukowcy, skanując zabawkę, odkrywają, że króliczek składa się z wyjątkowo zaawansowanych układów elektronicznych oraz z materii organicznej!

Wszyscy zaczynają zdawać sobie sprawę, że stają się świadkami czegoś niezwykłego.
Ale czego dokładnie?

Ostatnia Mimzy
Tytuł oryginalny

Last Mimzy, The

Gatunek

przygodowy, fantasy, dramat, familijny, sci-fi

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2007

Czas trwania

94 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmedjuk
dmedjuk
dmedjuk