WP

Owen Wilson nie chce zobaczyć nowo narodzonej córeczki. Zrobił test na ojcostwo

Ma trójkę dzieci z trzema różnymi kobietami. O dwóch starszych synach mówi z dumą i bierze udział w ich wychowaniu. Lyla Aranya Wilson na razie nie może liczyć na takie względy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Owen Willson podobno jeszcze nie widział swojej córeczki
Owen Willson podobno jeszcze nie widział swojej córeczki (Getty Images/Instagram)
WP

- Aktor odmówił spotkania z córką. Już w czerwcu zaznaczył w sądzie, że nie chce mieć prawa do wizyt i sprawowania opieki nad dzieckiem – donosi "Us Magazine".

Mowa o Lyli Aranyi Wilson, która przyszła na świat 9 października. Jej matką jest Varunie Vongsvirates, z którą aktor miał luźny związek przez pięć lat. Kiedy dziewczynka przyszła na świat, Owen poddał się testowi na ojcostwo i wszystko wskazuje na to, że nie zamierza traktować córeczki tak samo jak dwóch synów z poprzednich związków.

WP

Aktor ma 7-letniego Roberta i 4-letniego Finna. Choć dawno zerwał z ich matkami, to stara się uczestniczyć w wychowaniu chłopców. I kiedy wypowiada się publicznie na ich temat, na przykład w programie Ellen DeGeneres, to sprawia wrażenie dumnego ojca.

- To prywatna sprawa i dalsze komentowanie jest nie na miejscu - mówił rzecznik aktora, zapytany przez prasę o powód odrzucenia córeczki.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP