Trwa ładowanie...

Owen Wilson nie chce zobaczyć nowo narodzonej córeczki. Zrobił test na ojcostwo

Ma trójkę dzieci z trzema różnymi kobietami. O dwóch starszych synach mówi z dumą i bierze udział w ich wychowaniu. Lyla Aranya Wilson na razie nie może liczyć na takie względy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Owen Wilson nie chce zobaczyć nowo narodzonej córeczki. Zrobił test na ojcostwoŹródło: Getty Images/Instagram
d1mriac
d1mriac

- Aktor odmówił spotkania z córką. Już w czerwcu zaznaczył w sądzie, że nie chce mieć prawa do wizyt i sprawowania opieki nad dzieckiem – donosi "Us Magazine".

Mowa o Lyli Aranyi Wilson, która przyszła na świat 9 października. Jej matką jest Varunie Vongsvirates, z którą aktor miał luźny związek przez pięć lat. Kiedy dziewczynka przyszła na świat, Owen poddał się testowi na ojcostwo i wszystko wskazuje na to, że nie zamierza traktować córeczki tak samo jak dwóch synów z poprzednich związków.

Aktor ma 7-letniego Roberta i 4-letniego Finna. Choć dawno zerwał z ich matkami, to stara się uczestniczyć w wychowaniu chłopców. I kiedy wypowiada się publicznie na ich temat, na przykład w programie Ellen DeGeneres, to sprawia wrażenie dumnego ojca.

d1mriac

- To prywatna sprawa i dalsze komentowanie jest nie na miejscu - mówił rzecznik aktora, zapytany przez prasę o powód odrzucenia córeczki.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1mriac
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mriac