Trwa ładowanie...
d3kccto
Aktualności

''Party Girl'' - zobacz fragmenty filmu! [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Party Girl'' - zobacz fragmenty filmu! [WIDEO]
(mat. dystrybutora)
d3kccto

Jeden z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat, pokazany w ramach zeszłorocznego festiwalu filmowego w Cannes na otwarcie sekcji Un Certain Regard. Film otrzymał tam nagrodę festiwalu za najlepszy debiut – Złotą Kamerę. ''Party Girl'' wejdzie do polskich kin 15 maja, ale jego fragmenty możecie zobaczyć już dziś!

Angélique daleko do stereotypowego wizerunku pani w średnim wieku. Jest najstarsza z grupy pracujących w nocnym barze kobiet. Nie zwalnia tempa życia, wciąż lubi się bawić i świetnie czuje się w towarzystwie mężczyzn. Choć czasy się zmieniają i w lokalu zaczyna ubywać gości, uczucia stałego klienta Angélique, Michela, są niezmienne. Od lat bez pamięci w niej zakochany, któregoś dnia nieoczekiwanie prosi ją o rękę. Przed Angélique pojawia się szansa na ustatkowanie się. Czy z niej skorzysta?

Poniżej prezentujemy 3 fragmenty filmu:

d3kccto

"Oświadczyny"

"Kłótnia"

"Córka"

Utrzymany w stylu filmów Johna Cassavetesa realistyczny portret silnej i wolnej kobiety, która wybrała życie poza granicami obyczajów i zasad tradycyjnego społeczeństwa. Film inspirowany prawdziwą „party girl” – matką jednego z reżyserów, która w filmie gra samą siebie.

d3kccto

Zwiastun:

''Party Girl'' - w kinach!

d3kccto

Podziel się opinią

Share

d3kccto

d3kccto