Trwa ładowanie...
ted

Patrick Warburton znów z misiem Tedem

Share
Patrick Warburton znów z misiem Tedem
d2x4nha

Patrick Warburton powróci do swej roli w sequelu przeboju "Ted".

W kontynuacji komedii z 2012 roku w głównej roli męskiej ponownie wystąpi Mark Wahlberg. Jego pluszowemu przyjacielowi głosu znów użycza pomysłodawca i reżyser przedsięwzięcia, Seth MacFarlane. Mila Kunis, która w pierwszej części zagrała dziewczynę głównego bohatera, pojawi się na ekranie, ale jedynie w roli epizodycznej. Główną rolę kobiecą otrzymała bowiem Amanda Seyfried. Obsadę zasiliła też Jessica Barth, która ponownie wcieli się w Tami-Lynn, dziewczynę niesfornego pluszaka. Patrick Warburton zagra znów Guya, współpracownika głównego bohatera.

Przypomnijmy, że "Ted" opowiada o mężczyźnie, który nie wyrósł z dziecięcego przywiązania do pluszowego misia. Pewnego dnia zabawka ożywa. Pluszak nie należy jednak do najgrzeczniejszych i przysparza właścicielowi wielu kłopotów.

d2x4nha

Za kamerą sequela ponownie stanie Seth MacFarlane, którego w pisaniu scenariusza wsparli Alec Sulkin i Wellesley Wild. Za produkcję odpowiadają MacFarlane, Scott Stuber, John Jacobs i Jason Clark.

"Ted 2" zagości w kinach za oceanem 26 czerwca 2015 roku.

Patrick Warburton zagrał ostatnio w komedii "Behaving Badly" z Seleną Gomez w roli głównej. Aktor na co dzień występuje też w serialu "Sequestered".

d2x4nha

Podziel się opinią

Share
d2x4nha
d2x4nha