Trwa ładowanie...

Penelope Cruz Piękną, Jeff Bridges Bestią?

Share
Penelope Cruz Piękną, Jeff Bridges Bestią?
Źródło: Walt Disney Pictures
da24wfh

Studio Walta Disneya jak co roku opublikowało zdjęcia przedstawiające znanych aktorów w niezwykłych, bajkowo-baśniowych sytuacjach, pochodzących z najsłynniejszych filmów animowanych. Tym razem sfotografować się dali: *Jeff Bridges, Penelope Cruz, Olivia Wilde, Alec Baldwin i Queen Latifah.*

Poniżej możecie obejrzeć trzy zdjęcia z sesji zdjęciowej przygotowanej przez Disneya i porównać je z ich animowanymi pierwowzorami:

Jeff Bridges jako Bestia i Penelope Cruz jako Bella

Piękna i Bestia” to opowieść o Belli, zwykłej dziewczynie z małego miasteczka, która ponad zaloty młodych chłopców przedkłada bajkowe światy poznawane za sprawą książek. Tymczasem w mrocznym zamczysku, znajdującym się w spowitym mgłą lesie, żyje niegdyś przystojny, aczkolwiek bardzo samolubny książę. Jego egoizm doprowadza go w końcu do zguby – potężne zaklęcie rzucone na arystokratę zamienia go w przerażającą, rogatą bestię. Warunkiem powrotu do ludzkiej postaci jest obdarzenie innego człowieka odwzajemnioną miłością. Bella, będąca uosobieniem dobroci, trafia do zamku i sprawia, że Bestia powoli zmienia swoje nastawienie do życia i ludzi.

Alec Baldwin jako Lustereczko i Olivia Wilde jako Zła Królowa

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” to ponadczasowa opowieść o zjawiskowo pięknej, a zarazem dobrej księżniczce oraz jej próżnej i na wskroś złej macosze. Podła królowa, która nigdy nie rozstaje się ze swym magicznym lustrem, każdego dnia zadaje mu to samo pytanie: „Lustereczko powiedz przecie, któż jest najpiękniejszy w świecie”. Pewnego dnia, zamiast jak zwykle odpowiedzieć: „Ty, królowo”, lustro mówi: „Śnieżka”.

da24wfh

Zazdrosna i ogarnięta wściekłością królowa rozkazuje zgładzić niewinna dziewczynę, jednak Śnieżce udaje się uniknąć śmierci. Królewna znajduje schronienie w chatce siedmiu krasnoludków, ale po jakimś czasie macosze udaje się ją odnaleźć. Krasnoludki wyruszają do pracy, tymczasem królowa w przebraniu odwiedza Śnieżkę i częstuje ją zatrutym jabłkiem.

Queen Latifah jako Ursula

"Mała Syrenka" to historia córki króla mórz, która chciałaby poznać ludzi i ich nadwodny świat. Pewnego dnia ratuje od śmierci przystojnego młodzieńca, w którym się zakochuje. Film zdobył dwa Oscary za muzykę, był wyświetlany w Polsce na początku lat 90.

da24wfh

** [

A MOGLI STOCZYĆ SIĘ NA SAMO DNO ]( http://film.wp.pl/nie-skonczyli-na-dnie-6025275771658881g )**

** [

GWIAZDY "SŁONECZNEGO PATROLU" DZIŚ. JAK WYGLĄDAJĄ? ]( http://aleseriale.pl/gid,7994,fototemat.html )**

da24wfh

Podziel się opinią

Share
da24wfh
da24wfh