Trwa ładowanie...
diobdv8
Aktualności

Pezet wraca i rapuje do filmu ''Kamper''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pezet wraca i rapuje do filmu ''Kamper''
diobdv8

W sieci pojawił się teledysk do nowego utworu Pezeta i Czarnego HIFI. Kawałek "Co jest ze mną nie tak" promuje debiutancki film Łukasza Grzegorzka "Kamper".

"Co jest ze mną nie tak" jest pierwszym utworem Pezeta od wydanego blisko trzy lata temu singla "Ostatni track".

diobdv8

Autorem kawałka jest Pezet, czyli Jan Paweł Kapliński, jeden z najważniejszych raperów na polskiej scenie, a za aranżację muzyczną utworu odpowiada autor muzyki do filmu "Kamper" - Czarny HIFI. Numerowi towarzyszy klip autorstwa Łukasza Grzegorzka z Piotrem Żurawskim i Martą Nieradkiewicz w rolach głównych oraz z udziałem Jacka Braciaka.

- Jest to dla mnie ważny kawałek, jestem z niego bardzo zadowolony, ale jeśli jakieś mądre głowy będą chciały liczyć mi rymy to nic z tego nie będzie - opowiada Pezet. - Nie traktuję tego utworu w kategoriach muzyki rap czy jak kto woli hip-hop, w ogóle. Jakiś czas temu odezwał się do mnie Łukasz Grzegorzek, reżyser filmu pt. "Kamper", który premierę będzie miał w maju. Film ten zrobił na mnie ogromne wrażenie, jest po prostu zajebisty. Świetnie zagrany, wyreżyserowany, bez jakiejś gównianej komedii romantycznej, bez martyrologii, bardzo dobry film o miłości. Smutny i zabawny, życiowy i prawdziwy. Czułem się tak, jakbym w historii pewnego małżeństwa znalazł skondensowaną historię mojego życia, a konkretnie kilku moich związków w pigułce. Treść utworu jest bardzo inspirowana treścią filmu, ale również wieloma moimi doświadczeniami na płaszczyźnie damsko-męskiej.

"Kamper" to nowoczesny, szczery i pełen błyskotliwego humoru film o dzisiejszych trzydziestolatkach. Debiut Łukasza Grzegorzka z Martą Nieradkiewicz, Piotrem Żurawskim i Jackiem Braciakiem w rolach głównych trafi do kin wiosną tego roku. Zwiastun można obejrzeć tutaj. https://www.youtube.com/watch?v=KGgkVlFEi6I

Pezet poinformował, że na razie nie wraca z nowym albumem, nie ma też w planach koncertów. - Nie jestem jeszcze w takiej formie - wyjaśnia. - Zobaczymy co czas pokaże.

Pezet i Czarny HIFI mają na koncie hit "Niedopowiedzenia" z 2012 roku.

diobdv8

Podziel się opinią

Share

diobdv8

diobdv8