Trwa ładowanie...
dvd
15-01-2010 15:31

Pierwsza fabularna produkcja z serii "Ben 10" już na DVD

Pierwsza fabularna produkcja z serii "Ben 10" już na DVDŹródło: Galapagos
d1iql4e
d1iql4e

Od piątku na rynku dostępne jest DVD z filmem "Ben 10: Wyścig z czasem".

Ben 10 po wakacjach musi wrócić do życia zwykłego chłopca. Kiedy spotyka Eona, okazuje się, ze nie może tego zrobić. Eon jest kosmitą który manipuluje czasem. Dzięki tej umiejętności zły Eon zamienił go w siebie. Złego Ben 10 może powstrzymać Gwen i dziadek, którzy muszą zniszczyć uścisk Armagedonu. Ben 10 dzięki ich pomocy znowu staje się dobrym chłopcem. Ben 10 Wyścig z czasem to film fabularny powstały z inspiracji szalonymi animowanymi przygodami Ben 10. Pozycja obowiązkowa dla fanów Bena 10, Gwen i oczywiście Omnitrixa.

Galapagos Films proponuje 1 płytowe wydanie DVD. Płyta zawiera ponad godzinny materiał filmowy w polskiej wersji językowej. Bohaterom głosów użyczyli m.in. Kajetan Lewandowski (Harry Potter i Książę Półkrwi, Skok przez płot, Madagaskar), Joanna Pach (Hanna Montana, Scooby Doo i Król Goblinów, seria Pokemon). Dubbing wyreżyserował Dariusz Dunowski (seria Ben 10, Kudłaty i Scooby na tropie).

Ben przeżył przygodę życia. Razem z dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen spędził lato na kempingu. Następnie pokonał okrutnego doktora Aniomo, który chciał zniszczyć planetę. Stoczył także walkę z Vilgaxem i pokonał Największego, nowego Kosmitę z Omnitrixa. Teraz jednak wrócił do domu i szkoły. Znów jest zwykłym chłopcem... Ciężko mu się przystosować do codzienności. W ponownej adaptacji, nie pomagają towarzyszący na każdym kroku Kosmici – Ben nie zdążył nawet rozpakować swoich walizek, a już stoczył walkę ze złoczyńcą z innej planety… Z każdym dniem chęć ponownego Omnitrixa wzrasta. Rośnie tym szybciej, im bardziej dokuczają Benowi lokalni bullies, Cash i JT.

Tymczasem kuzynka Gwen odnajduję księgę pamiątkową z poprzedniego roku szkolnego. Na jednym ze zdjęć wypatruje złoczyńcę, z którym walczył Ben… Dziadek Max identyfikuje postać jako Eona, obcego, którego największą umiejętnością jest zdolność do podróżowania w czasie.

d1iql4e

Celem Eona jest odnalezienie tajnej lokalizacji, Uścisku Armagedona. W ten sposób chce dostać się do innego wymiaru i objąć panowanie nad światem. Najpierw jednak musi zdobyć Omnitrixa…

Ben zyskuje ochronę w postaci Stowarzyszenia Hydraulików. Członkowie oddziału rozmieszczeni są w całym mieście: nawet dyrektor szkoły okazuje się być tajnym działaczem! Eon jest jednak sprytniejszy: manipuluje czasem. Kradnie Omnitrixa i przemienia Bena w młodszą kopię siebie samego…

Ben przechodzi na stronę zła… Rozpoczyna się wyścig z czasem. Czy Hydraulikom uda się wyrwać Bena z rąk złoczyńcy? Kto pokrzyżuje plany Eona?

d1iql4e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iql4e