Trwa ładowanie...

Pierwszy polski film w wersji 4K od jutra w Multikinie!

Share
Pierwszy polski film w wersji 4K od jutra w Multikinie!
Źródło: Kino Świat
d1jaiuv

Od piątku 17 stycznia w sali Xtreme katowickiego Multikina widzowie będą mieli możliwość obejrzenia pierwszego polskiego filmu w wersji 4K. W tak wysokiej jakości będzie wyświetlany najnowszy film Wojtka Smarzowskiego *"Pod Mocnym Aniołem".*

Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego – i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001).

„Pod Mocnym Aniołem” to opowieść o powolnym upadku człowieka spętanego nałogiem, niełatwej, momentami tragicznej walce o przetrwanie, zwątpieniu, nadziei, kolejnym upadku, wielkiej determinacji, aż po światełko w tunelu w postaci odwzajemnionej miłości do kobiety, która jest ostatnią szansą na powrót do normalności i wyzwolenie się z potwornej choroby.

d1jaiuv

Film w wersji 4K zagwarantuje widzom wyższą jakość projekcji poprzez zwielokrotnienie liczby pikseli. Dzięki temu, że ich liczba jest większa, obraz jest jeszcze bardziej szczegółowy. Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego jest pierwszą polską produkcją, którą widzowie mogą oglądać w tym nowym standardzie w sali Xtreme katowickiego Multikina.

Bilety na pierwsze pokazy filmu „Pod Mocnym Aniołem” w wersji 4K już dziś można nabyć w kinie katowickiego kina sieci Multikino oraz przez stronę www.multikino.pl.

d1jaiuv

Podziel się opinią

Share
d1jaiuv
d1jaiuv