Trwa ładowanie...
d3i0i4d

Piotr Stramowski po metamorfozie. Jak wygląda pierwszy amant Rzeczpospolitej bez brody?

Piotr Stramowski wraz ze swoją żoną Katarzyną Warnke pojawił się na premierze filmu "Waleriana". Aktor, który zbudował swój wizerunek jako mięśniak z brodą, zaskoczył fanów nowym wyglądem. Jak wygląda bez brody?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Stramowski po metamorfozie. Jak wygląda pierwszy amant Rzeczpospolitej bez brody?
(ONS.pl)
d3i0i4d

Popularność Stramowskiego wzrosła po roli w "Pitbullu", gdzie mógł pochwalić się wyrzeźbioną sylwetką, kaloryferem na brzuchu i... zadbaną brodę. Teraz aktor pokazał się po metamorfozie. Jak sądzicie, lepiej wygląda teraz?

Czyżby Stramowskiemu marzyła się nowa rola, która będzie daleka od jego dotychczasowego wizerunku? Nigdy nie ukrywał, że nie brakuje mu ambicji. Marzy mu się podbój Hollywood. - Wierzę w afirmację. Gdy w coś się mocno wierzy, kierujemy nasze starania w tym kierunku i wtedy marzenia się spełniają. To nie jest żadna magia, to czysta logika – mówił w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

d3i0i4d
[Piotr Stramowski](http://film.wp.pl/piotr-stramowski-6029562954404481c) fot. Kino Świat Piotr Stramowski fot. Kino Świat materiał prasowy/Megafon.pl
[Piotr Stramowski](http://film.wp.pl/piotr-stramowski-6029562954404481c) fot. Kino Świat Piotr Stramowski fot. Kino Świat
ONS.pl
Materiały prasowe
d3i0i4d

Podziel się opinią

Share

d3i0i4d

d3i0i4d