Trwa ładowanie...
box office
09-02-2010 13:43

Planeta 51 wciąż najchętniej oglądanym filmem dla dzieci

Planeta 51 wciąż najchętniej oglądanym filmem dla dzieciŹródło: Vision Film
dwcb59x
dwcb59x

Animowana komedia *„Planeta 51” w drugi weekend wyświetlania obroniła pozycję najchętniej oglądanego filmu dla najmłodszych, ustępując w ogólnym rankingu jedynie bezkonkurencyjnemu „Avatarowi” oraz nowej polskiej komedii „Randka w ciemno”.*

Film twórców „Shreka” już w pierwszy weekend zyskał sympatię najmłodszych widzów, osiągając frekwencję na poziomie 63 tysięcy. Podczas drugiego weekendu potwierdził swoją pozycję lidera wśród filmów animowanych, wyprzedzając w rankingu dwie nowe produkcje, jakimi są „Toy Story 3D” oraz „Astro Boy”.

W ciągu 10 dni od pojawienia się na ekranach polskich kin „Planetę 51” obejrzało ponad 155 tysięcy widzów. Film swój sukces zawdzięcza między innymi znakomitemu dubbingowi z udziałem Piotra Adamczyka, Macieja Stuhra, Joanny Jabłczyńskiej oraz Muńka Staszczyka.

Lem jest mieszkańcem Planety 51 umiejscowionej gdzieś w Kosmosie. Jego szczęśliwa egzystencja w bezpiecznej i uporządkowanej rzeczywistości upływa na marzeniach o posiadaniu własnego planetarium oraz zdobycia serca pięknej sąsiadki, Neery. Pewnego dnia, w trakcie rodzinnego grillowania w ogrodzie ląduje… statek kosmiczny, z którego wyłania się astronauta: kapitan Chuck Baker.

dwcb59x

Niczego nieświadomy, wbija amerykańską flagę w nowo zdobyty ląd, po czym odwraca się i widzi zielonych mieszkańców Planety 51, którzy wpatrują się w niego z przerażeniem. On sam, także w szoku, rzuca się do ucieczki i zupełnie przypadkiem znajduje schronienie w planetarium. Tam poznaje Lema. Po chwili nieufności i dystansu zostają przyjaciółmi. Lem decyduje się ukryć Chucka przed fanatyczną armią Planety 51, która przekonana o zagrożeniu ze strony astronauty, postanawia złapać go i uwięzić.

Tymczasem jedynym celem Chucka jest powrót na statek kosmiczny, nim ten wyruszy w powrotną podróż na Ziemię bez niego. Z pomocą Lema i jego przyjaciół oraz poczciwego robota FAFIKA, Chuck rozpoczyna wyścig z czasem.

Zobacz także:

**[

ALE WPADKA! PIJANA NA PODIUM ]( http://film.wp.pl/mariah-carey-kompletnie-pijana-odbiera-nagrode-6025283748565633g ) * *[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) * *[

SŁYNNA POLKA NAGUSIEŃKO ]( http://film.wp.pl/pawlakowna-o-zlotym-sercu-6025283556319873g ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

dwcb59x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwcb59x