Trwa ładowanie...
d1slfdz

Po wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego aktor nie wytrzymał. Zobacz, jak przywitał się na Facebooku ze znajomymi i fanami

Najszerzej komentowanym epizodem poniedziałkowej debaty sejmowej, który w formie krótkiego, ale bardzo wymownego nagrania trafił do sieci, jest ostra wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS bez żadnych zahamowań nazwał przeciwników politycznych "kanaliami" i "zdradzieckimi mordami", które "wycierają sobie gębę jego śp. bratem". Ostrą wypowiedź Kaczyńskiego wykorzystał w prześmiewczy sposób Grzegorz Małecki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Małecki na premierze filmu "PolandJa"
Grzegorz Małecki na premierze filmu "PolandJa" (ONS.pl)
d1slfdz

Artysta Teatru Narodowego w Warszawie, syn aktorki Anny Seniuk, znany z takich filmów jak "PolandJa", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" czy "Pakt", dołączył do grona osób poruszonych bulwersującą wypowiedzią Jarosława Kaczyńskiego. W przeciwieństwie do licznych komentatorów, którzy apelują o przeprosiny ze strony prezesa partii rządzącej lub nazywają go szaleńcem, Małecki wykorzystał slowa Kaczyńskiego do przywitania się ze znajomymi i fanami na Facebooku:

- Dzień dobry mordy Wy moje zdradzieckie! Miłego dnia kanalie! - czytamy w krótkim poście, pod którym bardzo szybko pojawiło się ponad 2 tysiące polubień.

Grzegorz Małecki to aktor filmowy i teatralny, a także stały bywalec mediów społecznościowych i bloger. Jego teksty można znaleźć na tej stronie.

d1slfdz

Grzegorz Małecki w Telewizji WP:

d1slfdz

Podziel się opinią

Share

d1slfdz

d1slfdz