Trwa ładowanie...
hercules
29-07-2014 10:38

Polska modelka w Hollywood. Jak Karolina Szymczak została matką Herkulesa?

Share
Polska modelka w Hollywood. Jak Karolina Szymczak została matką Herkulesa?Źródło: TVN/x-news
dtyd3oh

W hollywoodzkiej superprodukcji *"Hercules" pojawiły się polskie akcenty, a to za sprawą reżysera Bretta Ratnera, który jest miłośnikiem naszego kraju. "Kocham Polskę" - zdradził Ratner w reportażu "Dzień Dobry Wakacje"*

- Obsadziłem w filmie młodą polską modelkę, Karolinę Szymczak. Miałem nawet kiedyś polskiego operatora, to był najlepszy operator, z jakim pracowałem w życiu - przyznał reżyser.

Natomiast Karolina Szymczak opowiedziała w studiu o swojej roli w "Herculesie". Piękna aktorka i modelka przyznała, że miała bardzo dużo szczęścia oraz zdradziła jakim człowiekiem jest słynny Dwayne Johnson, czyli odtwórca tytułowego "Herculesa".

dtyd3oh

"Hercules" to wielkie widowisko przygodowe, porównywane do słynnych „300" Zacka Snydera. W rolach głównych występują Dwayne Johnson („Szybcy i wściekli 6"), John Hurt („Immortals. Bogowie i herosi") oraz Ian McShane („Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach"). Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczona dusza półboga błąka się po świecie. Herkules (Johnson), syn potężnego Zeusa, przez całe życie nie zaznał niczego prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu ciężkich prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitwom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Ich los odmienia się, gdy król Tracji (Hurt) zechce, by uczynili jego armię najpotężniejszą na świecie. Zagubione dusze dostrzegą, jak nisko upadły, gdy stworzą wojowników równie bezwzględnych i żądnych krwi, jak one same.

dtyd3oh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtyd3oh
dtyd3oh