Trwa ładowanie...
d347wq3

Polski Box Office: Czy ktoś pokona niezwyciężone smoki?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polski Box Office: Czy ktoś pokona niezwyciężone smoki?
(DreamWorks SKG)
d347wq3

Film animowany *"Jak wytresować smoka" zdaje się być niepokonany. Po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w polskim zestawieniu box office. Smoki tak łatwo się nie poddają!*

Animację Dreamworks w ostatni weekend obejrzało 43 460 widzów. Warto dodać, że w sumie film ten zobaczyło już ponad pół miliona Polaków! Jeśli chodzi o podsumowania - w ostatni weekend łącznie do kin wybrało się 196 582 kinomanów.

Bohaterem filmu jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie.

d347wq3

Pierwsza nowość znalazła się na miejscu czwartym. Mowa o dokumentalnej produkcji pt. "Ocean przygód 3D". Film, którego narratorką jest Joanna Jabłczyńska, obejrzało 15 478 widzów.

Badacz oceanów Jean-Michel Cousteau przedstawia rewelacyjną familijną produkcję filmową "Ocean przygód 3D" - niesamowitą podróż małego żółwika w głąb nieznanego i pięknego oceanu. Będziecie świadkami spektakularnych i niezapomnianych wydarzeń z życia podwodnego świata. Zabawne, zadziwiające, a czasem zatrważające istoty podbiją wasze serca.

„Ocean przygód 3D” to wyjątkowa okazja, aby w technologii 3D zobaczyć sceny, których nigdy wcześniej nie pokazywano na srebrnym ekranie - "taniec" diabłów morskich, pełen grozy "marsz" rekinów młotów, delfiny grające w glonową odmianę "piłki nożnej", a także spotkanie z waleniami - największymi stworzeniami na naszej planecie.

**

d347wq3

"Fenomen" to kolejna nowość. Film zajął piątą pozycję z wynikiem 15 429 widzów.

Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je fakt, że każda z nich poszukuje faceta marzeń, prawdziwego fenomena...

Gwiazdor-mamisynek Czarek (Rafał Cieszyński), przystojny włoski archeolog (Alessandro Bertolucci), pewny siebie motocyklista (Maciej Jachowski), twardy w staraniach o każdą rolę aktor Miękki (Przemysław Cypryański), arcypłodny scenarzysta Stasio (Łukasz Nowicki), a może... Wujek Samo Zło we własnej osobie.

Zobacz także:

d347wq3

**[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d347wq3

Podziel się opinią

Share
d347wq3
d347wq3