Trwa ładowanie...

Powstanie film o Piotrze Woźniaku-Staraku? Watchout Studio komentuje plotki

Krzysztof Terej, który przejmie firmę Watchout Studio, zapowiedział, że nie zrobi filmu o zmarłym przyjacielu Piotrze Woźniaku-Staraku.

Share
Powstanie film o Piotrze Woźniaku-Staraku? Watchout Studio komentuje plotki
Źródło: ONS.pl
d2uwynk

Krzysztof Terej przejmie firmę producencką Watchout Studio po Piotrze Woźniaku-Staraku. Na konferencji prasowej "Ukrytej gry" powiedział: - W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych. Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny.

Nowy szef Watchout Studio w rozmowie z "Faktem" odniósł się też do plotek na temat filmu biograficznego o Piotrze Woźniaku-Staraku:

- Absolutnie nie robimy filmu o Piotrze. Nie mamy takich planów na ten moment.

d2uwynk

Filmy, które wyszły pod szyldem Watchout Studio, można zaklasyfikować jako kino środka. To wysokiej jakości filmy gatunkowe, które oferują dobrze opowiedzianą historię, ale przede wszystkim dostarczyć mają widzowi rozrywki. Do tej pory do kin trafiły dwa głośne filmy biograficzne wyprodukowane przez Woźniaka-Staraka: "Bogowie" oraz "Sztuka kochania". Teraz na festiwalu w Gdyni zaprezentowano "Ukrytą grę".

Zobacz także: Burza oklasków po pokazie ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka

d2uwynk

Podziel się opinią

Share
d2uwynk
d2uwynk