Trwa ładowanie...
multikino
21-11-2013 17:00

Poznaj ''Smak Curry'' podczas listopadowego ''Kina od kuchni''

Share
Poznaj ''Smak Curry'' podczas listopadowego ''Kina od kuchni''Źródło: Multikino
d4gm0fw

We wtorek 26 listopada w kinach sieci Multikino w ramach cyklu „Kino od kuchni” zostanie zaprezentowany przedpremierowo film „Smak Curry”.

Na listopadowy pokaz w ramach cyklu „Kino od kuchni” wybrano film „Smak Curry”. Uczestnicy wydarzenia przedpremiero zobacz historię młodej i pięknej kobiety o imieniu Ila, która od lat prowadzi życie gospodyni domowej. Pewnego dnia postanawia dodać trochę koloru jej bezbarwnemu małżeństwu zgodnie z maksymą „przez żołądek do serca”, a mają jej w tym pomóc kulinarne talenty. Ila ma wielką nadzieję, że nowa potrawa, której smak doprowadziła do doskonałości, wzbudzi żywą reakcję wiecznie nieobecnego męża. Niestety specjalna przesyłka z jedzeniem, wysłana do biura małżonka, przez pomyłkę trafia w ręce innego mężczyzny - zamkniętego w sobie samotnika. Ila, podejrzewając, że ktoś obcy zjada przygotowane przez nią posiłki, następnego dnia wkłada do przesyłki nie tylko obiad, ale także liścik. Wkrótce dostaje zaskakującą odpowiedź od nieznajomego i właśnie w ten sposób rozpoczyna się pełna subtelnych emocji relacja między dwójką nieznajomych, pragnących
nadać życiu odrobinę smaku...

26 listopada o 20.00 „Kino od kuchni” odbędzie się w wybranych Multikinach: Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Gdańsk, Poznań Malta oraz Szczecin. Natomiast w Multikinie Warszawa Ursynów widzowie będą mogli dodatkowo uczestniczyć w pokazie gotowania oraz degustacji filmowych potraw.

Bilety na film oraz pokaz gotowania z degustacją potraw kosztują 20 złotych. Natomiast fani Multikino Polska na portalu facebook.com po skorzystaniu z aplikacji mogą nabyć bilety za 18 złotych.

Głównym Partnerem wydarzenia jest LG, a sponsorem delikatesy Alma.

Patronat medialny nad akcją objęli: miesięcznik „Kuchnia”, Food&Joy, Co jest grane oraz blog Frommovietothekitchen.pl.

d4gm0fw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gm0fw
d4gm0fw